| Detectiebereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Belangrijkste hoogtepunten | Stoorzender |
| Sollicitatie | Beveiligingsapparatuur |
| Functie | Drone-stoorzender |
| Handelsmerk | OEM beschikbaar |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
|---|---|
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Specificatie | Azimut 360 graden; volledige luchtruim |
| Oorsprong | China |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Detectiebereik | 1-3 km |
|---|---|
| Antennetype Opties | Optie voor omnidirectionele antennes |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Detectiebereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Specificatie | Geïntegreerde oplossing |
| Oorsprong | China |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Productiecapaciteit | 100 Stuk/jaar |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| sollicitatie | Conferentiecentrum |
| Handelsmerk | WaveSonics |
| Productiecapaciteit | 100 Stuk/jaar |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Detectiebereik | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, "Mavic", RCS≈0,01 vierkante meter) |
| Bescherming van de hoogte | 40 ° |
| Netto gewicht | ≤ 70 kg |
| Voeding | AC220V/250W |
| Werkfrequentie | S-band (2,9 GHz; 5 werkfrequentiepunten) |
|---|---|
| Detectiebereik | 5 km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01m²) |
| Stroomverbruik | ≤250W |
| Voeding | 220W |
| Netto gewicht | ≤60kg (met PTZ) |
| Detectiebereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Belangrijkste hoogtepunten | Stoorzender+Detector |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Jamming Range | 3 km tot 5 km |
| Effectief bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Specificatie | 200 kg |
| Oorsprong | China |
| Sollicitatie | Conferentiecentrum |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Oorsprong | China |
|---|---|
| Specificatie | Azimut 360 graden; volledige luchtruim |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| verstoringsapparaat Antenne | Directiona + omnidirectionele antenne |
| Productiecapaciteit | 100 stuk/jaar |