| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Netto gewicht | ≤10kg |
| Voeding | AC220V/40W |
| Naam | Drone-verdedigingssystemen |
|---|---|
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Handelsmerk | WaveSonics |
| Productiecapaciteit | 100 Stuk/jaar |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Dekking | 360° |
|---|---|
| Detectiebereik | 5km (straal) |
| Gegevenssnelheid | 3-7 seconden |
| Gelijktijdige detectie | ≥ 30 drones |
| Spanningsbereik | AC 100V-240V |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bereik | 1-10km (verschilt naargelang het milieu en het drone-model) |
| Werkmodus | RF-sensing, protocolbreuk. |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzame drone-detector |
| Detectieradius | 0~10km+ (Er zijn verschillende vanwege verschillende omgevingen en |
| Productnaam | FPV-drone detector |
| Frequentie aanpassing | 30 MHz ~ 6 GHz |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzame drone-detector |
| Detectieradius | 0~5km+ (Er bestaan verschillende vanwege verschillende omgevingen en |
| Productnaam | FPV-drone detector |
| Frequentie aanpassing | 30 MHz ~ 6 GHz |
| Sollicitatie | Openbare plaatsen |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | beveiligingsproducten |
| Doelgrootte | ≥0,1mx0,1m |
| Velociteit van het doel | ≤ 50 m/s |
| Naam | Drone-signaalverwarmer |
|---|---|
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Functie | Detectie+Tracking+Jamming |
| Oorsprong | China |
| Specificatie | Azimut 360 graden; volledige luchtruim |
| Naam | Anti-dronesystemen |
|---|---|
| Bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
| Functie | Detector, tracking, stoorzender |
| Productiecapaciteit | 100 Stuk/jaar |
| Specificatie | 100 kg rond |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzame drone-detector |
| Detectieradius | 0~5km+ (Er bestaan verschillende vanwege verschillende omgevingen en |
| Productnaam | FPV-drone detector |
| Frequentie aanpassing | 30 MHz ~ 6 GHz |