| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
|---|---|
| Werkfrequentie | S-band (2,9 GHz; 5 werkfrequentiepunten) |
| Detectiebereik | 150 m ~ 10,0 km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01 vierkante meter) |
| Azimuth-dekking | 0° ~ 360° |
| Snelheidsnauwkeurigheid | 0,5 m/s - 45 m/s |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| drone | 10 km |
| Azimuth-dekking | 360° |
| Dekking | Azimut 360° / Verticaal 40° |
|---|---|
| Frequentie | 1,2-1,8 GHz |
| Werksysteem | 30.500 |
| Detectiesnelheid | 1m/s-75m/s |
| Gegevenssnelheid | ≥0,5Hz (antennerotatie ≥30rpm) |
| Frequentie | 1,2-1,8 GHz |
|---|---|
| Dekking | Azimut: 360° / Verticaal: 40° |
| Detectiesnelheid | 1m/s - 75m/s |
| Minimale detectieafstand | ≤150m |
| Maximale detectiedoelen | 200 |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Piekopbrengst | 4W/paneel |
| Voeding | AC220V/40W |
| Voeding | Wisselstroom 200-240V |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 400W |
| Werktemperatuur | -40°C tot +55°C |
| Maat | 820 × 925 × 360 mm |
| Min. detectieafstand | ≤ 150 m |
| Maximaal detectiedoelnummer | 200 |
|---|---|
| Voeding | AC200-AC240 |
| Detectiesnelheid | 1m/s-75m/s |
| Dekking | Azimut 360° / Verticaal 40° |
| Min. detectieafstand | ≤150m |
| Min. detectieafstand | ≤ 150 m |
|---|---|
| Maximaal detectiedoelnummer | 200 |
| Voeding | AC200-AC240 |
| Werktemperatuur | -40°C tot +55°C |
| Maat | 820 x 925 x 360 mm |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Detectiebereik | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, "Mavic", RCS≈0,01 vierkante meter) |
| Bescherming van de hoogte | 40 ° |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Piekopbrengst | 4W/paneel |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Voeding | AC220V/120W |
| Werktemperatuur | -40°C tot +60°C |