| Naam | Anti-dronesystemen |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Specificatie | Azimut 360 graden; volledige luchtruim |
| Oorsprong | China |
| Naam | Drone-verdedigingssystemen |
|---|---|
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Handelsmerk | WaveSonics |
| Productiecapaciteit | 100 Stuk/jaar |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Naam | FPV-detector |
|---|---|
| Detecteer drones. | Drones van de DJI-serie, drones voor het passeren en drones voor het verzenden van afbeeldingen |
| Detectiefrequentieband | 860-930 MHz, 1,2 G, 1,4 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 G |
| Detectie afstand | 15KM |
| Voedingsspanningsbereik | 9-36V |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| drone | 10 |
| Bereik | 10,2 km |
| Detectiebereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Belangrijkste hoogtepunten | Stoorzender |
| Sollicitatie | Beveiligingsapparatuur |
| Handelsmerk | OEM beschikbaar |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Detectiebereik | 1 tot 10 km |
|---|---|
| Detectiefrequentie | 400-6000 MHz |
| Externe voedingsspanning | 100~220V AC |
| Schermresolutie | 1080P (1920×1200) |
| Afmetingen | 510 mm × 440 mm × 210 mm (± 2 mm) |
| DF-nauwkeurigheid | 10° (volgende) ≤3° (zwevend) |
|---|---|
| Realtime detectiecapaciteit | ≥ 30 drones |
| Gewicht | 15KG |
| Stroomverbruik | 15W |
| Frequentiebandondersteuning | 30 MHz - 6 GHz |
| Beveiligingsafstand | 0 ~ 800m |
|---|---|
| Batterij | DC48V/7A |
| Stroomverbruik | 168w |
| Gewicht | 7,2 kg |
| Vochtigheid | 5%-95% |
| Naam | Drone-detectie stoorzender-spoofer |
|---|---|
| Detectiefrequentie | 20MHz-6GHz |
| Detectiebereik | >500m-5km |
| Detectiehoek | 360° |
| Afleidingssignaaltype | GPS, GLONASS, GALILEO, BD |
| Detecteerbare dronetypen | Drones van de DJI-serie, drones voor het passeren en drones voor het verzenden van afbeeldingen |
|---|---|
| Detectie afstand | 1-5 km |
| Detectiefrequentieband | 860-930 MHz, 1,2 G, 1,4 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 G |
| Voedingsspanningsbereik | 9-36V |
| Afmetingen | 167 mm × 83 mm × 42 mm (L×B×H) |