| İsim | Anti Drone Sistemleri |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Şartname | Azimut 360 derece; tam hava sahası |
| Menşei | Çin |
| İsim | Drone Savunma Sistemleri |
|---|---|
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Ticari marka | WaveSonics |
| Üretim kapasitesi | 100 Adet/Yıl |
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| İsim | FPV dedektörü |
|---|---|
| Uçak türlerini tespit edin. | DJI serisi dronları, geçiş dronları ve DIY görüntü iletim dronları |
| Algılama frekans bandı | 860-930MHz, 1.2G,1.4GHz,2.4GHz,5.2GHz, 5.8G |
| Algılama Mesafesi | 1-5KM |
| Besleme voltajı aralığı | 9-36V |
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| dron | 10 |
| Menzil | 10.2km |
| Algılama Aralığı | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Ana Öne Çıkanlar | Jammer |
| Başvuru | Güvenlik ekipmanı |
| Ticari marka | OEM Mevcut |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Algılama Aralığı | 1-10 km |
|---|---|
| Algılama Frekansı | 400-6000 mhz |
| Dış besleme voltajı | 100 ~ 220V AC |
| Ekran Çözünürlüğü | 1080P (1920×1200) |
| Boyutlar | 510mm × 440mm × 210mm (±2mm) |
| DF Doğruluğu | 10° (aşağıda) ≤3° (havada asılı) |
|---|---|
| Gerçek Zamanlı Algılama Kapasitesi | ≥ 30 dron |
| Ağırlık | 15kg |
| Güç Tüketimi | 15W |
| Frekans bandı desteği | 30MHz - 6GHz |
| Ekranlama mesafesi | 0 ~ 800m |
|---|---|
| Pil | DC48V/7A |
| Güç Tüketimi | 168W |
| Ağırlık | 7.2kg |
| Nem | %5-95 |
| İsim | Drone Algılama Karıştırıcı Sahtekarlığı |
|---|---|
| Algılama Frekansı | 20MHz-6GHz |
| Algılama Aralığı | >500m-5km |
| Algılama Açısı | 360° |
| Tuzak Sinyali Türü | GPS, GLONASS, GALILEO, BD |
| Tespit Edilebilen Drone Türleri | DJI serisi dronları, geçiş dronları ve DIY görüntü iletim dronları |
|---|---|
| Algılama Mesafesi | 1-5 km |
| Algılama frekans bandı | 860-930MHz, 1,2G, 1,4GHz, 2,4GHz, 5,2GHz, 5,8G |
| Besleme voltajı aralığı | 9-36V |
| Boyutlar | 167 mm × 83 mm × 42 mm (U×G×Y) |