| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bedrijfsfrequentieband | X-band |
| drone | 5 km tot 10 km |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bedrijfsfrequentieband | X-band |
| drone | 3KM-5km |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Frequentiebereik | 300-6200 MHz |
| Drone-detectie | Drones met inbegrip van DJI Autel fpv,etc. |
| Werkfrequentie | S-band (5 werkfrequentiepunten) |
|---|---|
| Detectiesnelheid | 0,5 m/s ~ 45 m/s |
| Gegevenssnelheid | Zoeken: ≤2s |
| Voeding | AC 220V |
| Dimensie | 782 mm × 549 mm × 198 mm (antenne) |
| Detectiesnelheid | 0,5 m/s ~ 45 m/s |
|---|---|
| Voeding | AC 220V |
| Stroomverbruik | ≤ 200W |
| Dimensie | 782 mm * 549 mm * 198 mm (antenne) |
| Gewicht | ≤ 60 kg (inclusief PTZ) |
| Type | Signaaldetector |
|---|---|
| Bedrijfsfrequentieband | X-band |
| drone | 10 KM-20 KM |
| Azimuth-dekking | 360° |
| Dimensie | 650*820*120mm |
| Dekking | Azimut 360 graden / Verticaal 40 graden |
|---|---|
| Detectiesnelheid | 1m/s - 75m/s |
| Gegevenssnelheid | ≥ 0,5 Hz (antennerotatie ≥ 30 rpm) |
| Nominaal vermogen | 400W |
| Werktemperatuur | -40°C tot +55°C |
| Type | Signaaldetector |
|---|---|
| Bedrijfsfrequentieband | X-band |
| drone | 8KM-15KM |
| Azimuth-dekking | 360° |
| Dimensie | 655*680*115mm |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bedrijfsfrequentieband | X-band |
| drone | 3KM-5km |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Productnaam | UAV-drone detector |
| Frequentie aanpassing | 300 MHz - 6200 MHz |