| قدرت خروجی کل | 200 وات |
|---|---|
| محدوده تداخل | 1500-3000 متر |
| منبع تغذیه | AC100-240V / DC24V |
| زمان شارژ | 3-4 ساعت |
| باتری داخلی | 24 ولت 40 آمپر |
| برنامه | فرودگاه ، آزمایشگاه آزمایشگاه/سیگنال ، سیگنال جامر ، کنفرانس ، هواپیماهای بدون سرنشین کنترل توسط GPS |
|---|---|
| گارانتی | 1 سال |
| استفاده | امنیت نظامی نیروی انتظامی پلیس ، تجهیزات Secuity |
| تابع | سیگنال بلوک Jammer Drone از هواپیماهای بدون سرنشین ، سیگنال RF جدا شده |
| منبع تغذیه | باتری |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| ابعاد | 592×395×265mm |
| وزن | 45 کیلوگرم |
| محدوده جنجال | 50-600 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| قدرت خروجی کل | 13 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC110-240V، DC 12V |
| وزن | 2.5 کیلوگرم |
| اندازه | 278*137*42mm |
| دمای در حال اجرا | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| منبع تغذیه | آداپتور برق متناوب (AC220V-DC12V) |
|---|---|
| ابعاد | 238 میلی متر (عرض) * 60 میلی متر (ارتفاع) * 395 میلی متر (طول) |
| وزن خالص | 7.0 کیلوگرم |
| تایپ کنید | ردیاب GPS، کنترل فرکانس، مسدود کننده پهپاد |
| گارانتی | 36 ماه، 2 سال، 12 ماه، 3 سال، 1 سال |
| برنامه | ضد پهپاد |
|---|---|
| ویژگی | آشکارساز هواپیمای بدون سرنشین بادوام |
| شعاع تشخیص | 0~5km+ (به دلیل محیط های مختلف و متفاوت وجود دارد |
| نام محصول | FPV Drone Detector: دستگاه شناسایی بدون سرنشین |
| سفارشی سازی فرکانس | 30 مگاهرتز ~ 6 گیگاهرتز |
| باتری | 27 ولت 56 آمپر ساعت |
|---|---|
| ابعاد | 630×500×350 میلی متر (به استثنای آنتن ها) |
| وزن خالص | 50 کیلوگرم |
| دمای کاری | -30 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
| توان کل | 330 وات |
| ابعاد (L×W×H) | 320×120×430 میلی متر |
|---|---|
| محدوده رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| تعداد آنتن | 6 |
| محدوده جنجال | 20-120 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| نام | ماژول ضد پهپاد |
|---|---|
| تایپ کنید | ماژول RF |
| توان خروجی | 50 وات |
| فرکانس کاری | 720-1020MHz |
| ولتاژ کاری | 24-28 ولت |
| محیط کار | -25 تا 50 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| سطح حفاظت | IP55 (ضد باران) |
| وزن میزبان | حداکثر 35 کیلوگرم |
| برنامه | فرودگاه ، آزمایشگاه آزمایشگاه/سیگنال ، سیگنال جامر ، کنفرانس ، هواپیماهای بدون سرنشین کنترل توسط GPS |
| گارانتی | 1 سال |