| Total Output Power | 200W |
|---|---|
| Interference Range | 1500-3000 Meters |
| Power Supply | AC100-240V / DC24V |
| Charging Time | 3-4 Hours |
| Built-in Battery | 24V 40A |
| Application | Airport,Lab Testing / Signal Jammer,Signal Jammer,conference,Control Drone By GPS/GALILEO/GLONASS |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Usage | Police Law Enforcement Military Security,Secuity Equipment |
| Function | Drone Jammer Block Signal Of Drone,Isolate RF Signal |
| Power Source | Battery |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
|---|---|
| Humidity | 30%-95% |
| Dimensions | 592×395×265mm |
| Weight | 45kg |
| Jamming Range | 50-600m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Total Output Power | 13 Watt |
|---|---|
| Power Supply | AC110-240V, DC 12V |
| Weight | 2.5kg |
| Size | 278*137*42mm |
| Running Temperature | -10°C To +55°C |
| Power Supply | AC Adapter (AC220V-DC12V) |
|---|---|
| Dimensions | 238mm (width) * 60mm (height) * 395mm (length) |
| Net Weight | 7.0kg |
| Type | Gps Tracker,Frequency Control,UAV Jammer |
| Warranty | 36 Months,2 Years,12 Months,3 Years,1 Years |
| Application | Anti-drone |
|---|---|
| Feature | Durable, Drone Detector |
| Detection Radius | 0~5km+ (Different Exist Due To Different Environments And |
| Product Name | FPV Drone Detector |
| Frequency Customization | 30MHz~6GHz |
| Battery | 27V 56Ah |
|---|---|
| Dimensions | 630×500×350mm (excluding Antennas) |
| Net Weight | 50kg |
| Working Temperature | -30°C To 60°C |
| Total Power | 330W |
| Dimensions (L×W×H) | 320×120×430 Mm |
|---|---|
| Humidity Range | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Number Of Antennas | 6 |
| Jamming Range | 20-120 Meters (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Name | Anti Drone Module |
|---|---|
| Type | RF Module |
| Output Power | 50W |
| Working Frequency | 720-1020MHz |
| Working Voltage | 24-28V |
| Working Environment | -25°C To 50°C |
|---|---|
| Protection Level | IP55 (Rain-proof) |
| Host Weight | Maximum 35kg |
| Application | Airport,Lab Testing / Signal Jammer,Signal Jammer,conference,Control Drone By GPS/GALILEO/GLONASS |
| Warranty | 1 Year |