| روش شارژ | آداپتور شارژ 29.4 ولت |
|---|---|
| قدرت خروجی کل | 135 وات |
| فاصله پارازیت | 2.5-3 کیلومتر (Mavic 2) |
| زمان کار باتری | 40 دقیقه |
| وزن | 4.35 کیلوگرم |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| وزن | 4.3 کیلوگرم (دستگاه)، 7 کیلوگرم (بسته بندی شده) |
| ابعاد | 660*290*50mm |
| زمان اجرای باتری | 40-50 دقیقه |
| قدرت خروجی کل | 100 وات |
| نام | پهپاد پهپاد جمر |
|---|---|
| اندازه محصول | 450 × 105 × 60 میلی متر |
| وزن محصول | تقریبا 1.5 کیلوگرم |
| توان خروجی | مجموع 20 وات، 5-10 وات در هر باند |
| نوع سیگنال جم | سیگنالهای پهپادهای RC 2.4G/5.8GHz/GPS GLONASS L1 |
| باتری داخلی | 24V10A (2 ساعت کار مداوم را ارائه می دهد) |
|---|---|
| شعاع پارازیت | > 1500 متر (تا 2000 متر برای پهپادهای استاندارد) |
| ابعاد (L×W×H) | 785×268×91 میلیمتر (به استثنای آنتنها) |
| وزن | 6 کیلوگرم |
| برنامه | فرودگاه ، آزمایشگاه آزمایشگاه/سیگنال ، سیگنال جامر ، کنفرانس ، هواپیماهای بدون سرنشین کنترل توسط GPS |
| اندازه | 820×300×80 میلی متر |
|---|---|
| وزن | 6.45 کيلوگرم |
| دامنه موثر | 2000-2500 متر (بستگی به محیط واقعی دارد) |
| برنامه | فرودگاه ، آزمایشگاه آزمایشگاه/سیگنال ، سیگنال جامر ، کنفرانس ، هواپیماهای بدون سرنشین کنترل توسط GPS |
| گارانتی | 1 سال |
| وزن خالص | 16 کیلوگرم |
|---|---|
| توان کل | 75W |
| دمای کاری | -30 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
| اندازه بسته | 550 × 450 × 300 میلی متر |
| شعاع محافظ | 20-500 متر در -75dBm |
| توان کل | 550 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC220V |
| محدوده تداخل | 1000-2000 متر |
| وزن | 38 کیلوگرم |
| آنتنای | 8 آنتن همه جانبه |
| منبع تغذیه | باتری داخلی: 24 ولت، 5 آمپر |
|---|---|
| دمای کاری | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| وزن | 5.2 کیلوگرم (وزن بسته بندی: 8 کیلوگرم) |
| اندازه | ۳۴۰*۲۷۰*۱۵۰ میلی متر |
| آنتن داخلی | افزایش 6-8dBi |
| محدوده دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +65 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| مقاومت | IP52 |
| رطوبت نسبی | 5 ٪ -95 ٪ غیر کنترل کننده |
| برنامه | فرودگاه ، آزمایشگاه آزمایشگاه/سیگنال ، سیگنال جامر ، کنفرانس ، هواپیماهای بدون سرنشین کنترل توسط GPS |
| فاصله کنترل | 1000 متر،> 500 متر |
| دمای کاری | -22 درجه سانتیگراد تا +70 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| وزن | 22 کیلوگرم |
| اندازه | 50*300*100 میلی متر (عرض براکت: 10 سانتی متر) |
| زمان شارژ | 3-4 ساعت (باتری لیتیومی داخلی) |
| از زمان استفاده کنید | 45-70 دقیقه |