| تایپ کنید | تجهیزات پارازیت، قابل حمل، کیس، پهپاد کنترلی بازگشت یک کلید به زمین یا نقطه شروع، ردیاب جیپیاس |
|---|---|
| رنگ | مشکی، مشکی استاندارد |
| برنامه | امنیت عمومی، برای باردار. ضد ردیابی ضد جاسوسی ضد تشعشع، کنترل پهپاد توسط GPS/GALILEO/GLONASS |
| وزن | 10.5 کیلوگرم، 12 کیلوگرم، 10.92 کیلوگرم (24.07 پوند)، 45 کیلوگرم |
| وضعیت | جدید |
| وزن | 4.3 کیلوگرم (محصول)، 7 کیلوگرم (بسته بندی شده) |
|---|---|
| ابعاد | 660×290×50mm |
| آنتن پانل جهت دار | 8dbi |
| دمای کاری | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| منبع تغذیه | AC220V/DC24V |
| باتری داخلی | 27/28 ولت DC، 220 ولت، 28 ولت |
|---|---|
| شعاع پارازیت | 2-3 کیلومتر |
| توان خروجی | 78 وات |
| اندازه | 346×216×100mm |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| منبع تغذیه | باتری داخلی: 24 ولت، 3500 میلی آمپر ساعت؛ یا باتری خارجی |
|---|---|
| عمر باتری | 45-70 دقیقه |
| مصرف برق | 55W |
| آنتن پانل | افزایش 10dBi |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| توان خروجی | 13 وات |
|---|---|
| وزن واحد اصلی | 6 کیلوگرم |
| ابعاد | 125×30×12 سانتی متر |
| محدوده رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +50 درجه سانتیگراد |
| نام | دنده های بدون سرنشین |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC100-240V |
| زمان کار | 40 دقیقه |
| وزن | 1.2 کیلوگرم |
| بعد | 145 × 95 × 45 میلی متر |
| توان خروجی | > 20 وات |
|---|---|
| وزن واحد اصلی | 1.1 کیلوگرم |
| اندازه | 500×42×100 میلی متر |
| رطوبت | 5 ٪ -95 ٪ |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +50 درجه سانتیگراد |
| نام | جمر ضد پهپاد پهپاد |
|---|---|
| عمر باتری | 45-70 دقیقه |
| دمای عملیاتی | -20°C تا +55°C |
| مصرف برق | 55W |
| ابعاد | 277×80×51 میلی متر |
| برنامه | فرودگاه ، آزمایشگاه آزمایشگاه/سیگنال ، سیگنال جامر ، کنفرانس ، هواپیماهای بدون سرنشین کنترل توسط GPS |
|---|---|
| مواد | آلومینیوم و کوپر، پلاستیک |
| اندازه | اندازه متوسط، 320 * 200 * 460 میلی متر، 76 * 20 * 26 سانتی متر، 37.5 * 29 * 10 سانتی متر |
| فاصله کنترل | 1000 متر،> 500 متر |
| بعد | 210*110*25 (میلی متر) |
| وزن | 15 کیلوگرم |
|---|---|
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| ابعاد | 320×120×430 میلی متر (طول × عرض × ارتفاع) |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| محدوده جنجال | 20-120 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |