| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 1W~1000W |
| Sıklık | 20Mhz~20GHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Çalışma akımı | 3-4A |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Başvuru | RF güç amplifikatörü |
| Ürün boyutu | 20X15X2cm |
| Net ağırlığı | 0.9kg |
| Toplam çıktı gücü | 1W~1000W |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 1W~1000W |
| Sıklık | 20Mhz~20GHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Çalışma akımı | 3-4A |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Başvuru | RF güç amplifikatörü |
| Ürün boyutu | 20X15X2cm |
| Net ağırlığı | 0.9kg |
| Toplam çıktı gücü | 1W~1000W |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Başvuru | RF güç amplifikatörü |
| Ürün boyutu | 20X15X2cm |
| Net ağırlığı | 0.9kg |
| Toplam çıktı gücü | 1W~1000W |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
|---|---|
| Menşei | Çin |
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Anten Tipi Seçenekleri | Yönlü veya her yönlü anten seçeneği |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Algılama Aralığı | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Ana Öne Çıkanlar | Jammer |
| Başvuru | Güvenlik ekipmanı |
| Ticari marka | OEM Mevcut |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Menşei | Çin |
|---|---|
| Şartname | hapishane jammer |
| Giriş/çıkış | 1-3km. |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Başvuru | Konferans merkezi |
| Şartname | hapishane jammer |
|---|---|
| Menşei | Çin |
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Anten Tipi Seçenekleri | Yönlü veya her yönlü anten seçeneği |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| İşlev | Dedektör, Takip, Jammer |
|---|---|
| Tespit | radar |
| Şartname | 100 kg civarı |
| Menşei | Çin |
| Menzil | 1km/3km/4-6km |