| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 1W~1000W |
| Sıklık | 20Mhz~20GHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Çalışma akımı | 3-4A |
| Giriş/çıkış | 1-3km. |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | 100 parça/yıl |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Menşei | Çin |
| Şartname | hapishane jammer |
| İsim | RF güç amplifikatörü |
|---|---|
| Tip | RF Modülü |
| Çıkış Gücü | 1W~1000W |
| Sıklık | 20Mhz~20GHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Anten Tipi Seçenekleri | Yönlü veya her yönlü anten seçeneği |
| Şartname | hapishane jammer |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
|---|---|
| Anten Tipi Seçenekleri | Yönlü veya her yönlü anten seçeneği |
| Şartname | hapishane jammer |
| Menşei | Çin |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Başvuru | Konferans merkezi |
|---|---|
| Menzil | 1km/3km/4-6km |
| Nötralizasyon | RF bozucu |
| Şartname | 100 kg civarı |
| Menşei | Çin |
| Giriş/çıkış | 1-3km. |
|---|---|
| Şartname | hapishane jammer |
| Menşei | Çin |
| Üretim kapasitesi | 300 Adet/Yıl |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 1W~1000W |
| Sıklık | 20Mhz~20GHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Çalışma akımı | 3-4A |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 1W~1000W |
| Sıklık | 20Mhz~20GHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Çalışma akımı | 3-4A |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 1W~1000W |
| Sıklık | 20Mhz~20GHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Çalışma akımı | 3-4A |