| Toplam çıktı gücü | 125W |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 250W |
| Yönlü Anten | 15dBi Kazanç |
| Pil çalışma süresi | 40-50 dakika. |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Algılama Aralığı | 100-2000 m (kentsel ortam, DJI AIR2 hedefi tarafından test edilmiştir) |
|---|---|
| Sonda azimutu | 0°-360° (çok yönlü anten) |
| Güç Tüketimi | 900W |
| Sıkışma aralığı | 800-1500M |
| Boyutlar | 520×400×230 mm |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 30W |
| Ağırlık | 500g |
| Boyut | 109,5*28,5*16mm |
| Gerilim - Besleme | 24-30v |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 50W |
| Sıklık | 720-1020MHz |
| Boyut | 117*40*18mm |
| Ağırlık | 230g |
| İsim | taşınabilir sinyal kesici cihazı |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Nem | %30 - %95 |
| Boyutlar | 220*115*110mm (U*G*Y) |
| Ağırlık | 8 kg |
| İsim | Anti Drone Sistemleri |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Anten Tipi Seçenekleri | Yönlü veya her yönlü anten seçeneği |
| Şartname | hapishane jammer |
| Menşei | Çin |
| İsim | Anti UAV sistemi |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Menşei | Çin |
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Şartname | hapishane jammer |
| Sıklık | 1,2-1,8 GHz |
|---|---|
| Kapsam | Azimut: 360° / Dikey: 40° |
| Algılama Hızı | 1m/sn - 75m/sn |
| Minimum algılama mesafesi | ≤150m |
| Maksimum Tespit Hedefleri | 200 |
| Kapsam | Azimut 360° / Dikey 40° |
|---|---|
| Sıklık | 1,2-1,8 GHz |
| Çalışma Sistemi | 30.500 |
| Algılama Hızı | 1m/s-75m/s |
| Veri Hızı | ≥0,5Hz (Anten Dönüşü ≥30rpm) |