| Stil | Mayo, Yüzme Jammer'ı, Bikini, Güneşten koruyucu gömlek, sutyen üst artı büzme ipli tanga |
|---|---|
| Tedarik türü | OEM hizmeti, Stoktaki Ürünler |
| Renk | Resimlerin Gösterdiği Gibi |
| Boyut | M,XL,L,S,XXS |
| Ambalaj | 1 adet/Opp Çanta, Opp Çanta, Müşterinin istekleri, 1 takım/Opp Çanta |
| Ağırlık | 50 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 602x428x272 mm |
| Güç Kaynağı | AC 110-220V / DC-48V |
| Nem aralığı | %30-%95 (yoğuşmasız) |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Stil | Mayo, Yüzme Jammer'ı, Bikini, Güneşten koruyucu gömlek, sutyen üst artı büzme ipli tanga |
|---|---|
| Renk | Resimlerin Gösterdiği Gibi |
| Tasarım | OEM Tasarımlar, Tasarımcılara yeni eskiz tasarımı yaptırın, Çiçek baskı, Kişiselleştirilebilir, Özel |
| Boyut | M,XL,L,S,XXS |
| Ambalaj | 1 adet/Opp Çanta, Opp Çanta, Müşterinin istekleri, 1 takım/Opp Çanta |
| Ağırlık | 7,5 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 395 mm x 238 mm x 60 mm |
| Güç Kaynağı | AC 100-240V ve 12V araç aküsüne kablo (300mm uzunluk) |
| Toplam çıktı gücü | 38W |
| Sıkışma aralığı | 40 m'ye kadar (yerel sinyal gücüne bağlı) |
| Nem | %5 - %95 |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -10℃ ila +55℃ |
| Boyut | 330*238*60mm |
| Ağırlık | 6,0 KG |
| Güç Tüketimi | 90 Watt |
| Boyut | 370*140*51mm |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -10℃ ila +55℃ |
| Ağırlık | 4,0 KG |
| Güç Tüketimi | 75 Watt |
| Sıkışma Aralığı (yarıçap) | 5-50 metre (yerel sinyal gücüne bağlı) |
| Bant içi düzlük | 2 dB |
|---|---|
| Garanti | Teslim Tarihinden İtibaren Bir Yıl |
| Güç Kaynağı | 220VAC/48VDC (isteğe bağlı) |
| Renk | Resimlerin Gösterdiği Gibi |
| Tip | Spor giyim, Mayo ve Plaj Giysileri, Halter, WCDMA, bikini örtüleri |
| Boyut | 25x17x7,1 cm |
|---|---|
| Cihaz Ağırlığı | 0.67kg |
| Ekranlama Yarıçapı | 30 Metreye Kadar, Sinyal Gücü <= -75dbm |
| Güç Tüketimi | 25 Watt |
| Tam aksesuarlar | Dört anten, Güç kablosu, Uzaktan kumanda, Sabit Montaj |
| Tedarik türü | OEM hizmeti, Stoktaki Ürünler |
|---|---|
| Malzeme | Spandex / Polyester,100% Polyester,Spandex / Naylon,140-280gsm'de%100 Polyester Kumaş,Polyester |
| Renk | Resimlerin Gösterdiği Gibi |
| Boyut | M,XL,L,S,XXS |
| Ambalaj | 1 adet/Opp Çanta, Opp Çanta, Müşterinin istekleri, 1 takım/Opp Çanta |
| Boyutlar | 335 x 238 x 60 mm (anten hariç) |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC adaptörü 50 ila 60Hz (AC110 veya 240V-DC27V) |
| Ağırlık | net 6kg |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila +60 ° C |
| Toplam Güç | 70W |