| Çıkış Gücü | 1300 Watt |
|---|---|
| Sinyal Kaynağı | DDS |
| Güç Kaynağı | AC110-240V, 24V veya 48V DC |
| Uzaktan kumanda | Kablolu Açma/Kapama Anahtarı |
| Güç Amplifikatörü Koruması | Tam VSWR Koruyucu |
| Çıkış Gücü | 1000 Watt |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110-240V, 24V DC |
| Birim Başına Modüller | 15 |
| Uzaktan kumanda | Kablolu Açma/Kapama Anahtarı |
| Uzaktan İzleme | Çıkış gücü kablolu kontrol panosuyla ayarlandı |
| Çıkış Gücü | 1135 Watt |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC 110-240V, 24VDC |
| Birim Başına Modüller | 15 |
| Çalışma Saatleri | Sınırsız |
| Güç Amplifikatörü Koruması | Tam VSWR Koruyucu |
| Çalışma Saatleri | Sınırsız |
|---|---|
| Birim Başına Modüller | 13 |
| Çıkış Gücü | 630 Watt |
| Sinyal Kaynağı | DDS |
| Güç Kaynağı | AC110-240V, 24V veya 48V DC |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| İşlev | Yüksek Hassasiyetli, güvenlik alarm sistemi, EAS sert etiketini serbest bırakır, hırsızlığa karşı se |
| Kilit | 3 toplu kilit süper/standart, Üç toplu kavrama, Manyetik Kilitleme, Supperlock, Standart/Süper |
| Avantaj | En İyi Kalite ve Fabrika Fiyatı |
| Ağırlık | 12.5kg/karton,345g |
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC 28V |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 1135w |
| sıkışma yarıçapı | 50-800M (ortam sinyal gücüne bağlı olarak) |
| Ağırlık | 75kg |
| Nem | %5-95 |
| Ağırlık | 65kg |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 3000W |
| Güç Kaynağı | AC110-240V |
| sıkışma yarıçapı | 50-800M (ortama bağlı) |
| Anten Boyutu (L*H*W) | 640*540*550mm |
| Birim Başına Modüller | 13 |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 1300 Watt |
| Güç Kaynağı | AC110-240V, 24V veya 48V DC |
| Uzaktan kumanda | Kablolu Açma/Kapama Anahtarı |
| Çalışma Saatleri | Sınırsız |
| Çalışma Saatleri | Sınırsız |
|---|---|
| Birim Başına Modüller | 15 |
| Güç Kaynağı | AC110-240V, 24V DC |
| Çıkış Gücü | 1135 Watt |
| Kablolu Uzaktan Kumanda | Açma / kapama düğmesi |