| Renk | Beyaz |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 20G |
| Paket Ölçüleri | 68(U) × 20(G) × 10(Y) mm |
| BAĞIL NEM | %5-95 |
| Depolama Sıcaklığı | -50°C ila +60°C |
| Etkili Aralık | 1-5 metre (sinyal gücüne bağlı olarak) |
|---|---|
| Ağırlık | 500g |
| Boyutlar | 9,5cm × 1,9cm × 4,5cm |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +55°C |
| Toplam çıktı gücü | 0,9 Watt |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
|---|---|
| Paket Boyutu | 90mm × 64mm × 19mm |
| Ağırlık | 50g |
| Sıkışma aralığı | 3-10 metre (sinyal gücüne bağlıdır) |
| Çıkış Gücü | 15dbm±2dBm |
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C ila +60°C |
|---|---|
| BAĞIL NEM | %5 ila %95 |
| Paket Boyutu | 68(U) × 20(G) × 10(Y) mm |
| Brüt ağırlık | 20G |
| Etkili Kapsama (Korumalı Yarıçap) | 2-10 metre. |
| Cihaz Ağırlığı | 290g |
|---|---|
| Cihaz boyutu | 95mm×48mm×17mm |
| Çalışma Nemi | %5 ila %80 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +55°C |
| Güç | 2W |
| Toplam çıktı gücü | 0,5 Watt |
|---|---|
| Ağırlık | 250g |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +55°C |
| Antenler | 2 harici çok yönlü anten |
| Boyutlar | 4,4cm × 9,5cm × 2cm |
| Güç Kaynağı | AC 110-240V veya 12V/24V DC |
|---|---|
| Ortalama Çıkış Gücü | 30dBm |
| Ağırlık | 250g |
| Çıkış Gücü | 800mW |
| Sıkışma aralığı | 1-10 metre (-75dBm) |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
|---|---|
| Ağırlık | 50g |
| Çıkış Gücü | 15dbm±2dBm |
| Sıkışma aralığı | 3-10 metre (sinyal gücüne bağlıdır) |
| Görüntülemek | LED ekran |
| Toplam çıktı gücü | 2 watt |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110-240V 12V |
| Dahili batarya | 2500mA/saat |
| Cihaz Boyutları | 113×60×31mm |
| Çalışma Nemi | %5 - %95 |
| Güç Kaynağı | 50-60Hz, AC 100-240V |
|---|---|
| Dahili batarya | 4300mAh |
| Çalışma Süresi | 1,5 saat |
| Etkili Aralık | 10-30 metre (sinyal gücüne bağlı olarak) |
| Ağırlık | 950g |