| Boyutlar | 251 × 140 × 47 mm |
|---|---|
| Sıkışma aralığı | 10-30 metre (yerel sinyal gücüne bağlı) |
| Toplam çıktı gücü | 4W |
| Antenler | 4 harici çok yönlü anten |
| Ağırlık | 3,5 kg |
| Ambalaj Boyutu | 250×240×70mm |
|---|---|
| Toplam Güç | 5W |
| Dahili batarya | 7.4V/8000mAh |
| Sürekli çalışma | 3+ saat |
| Garanti | Teslim Tarihinden İtibaren Bir Yıl |
| Boyutlar | 335 x 238 x 60 mm (anten hariç) |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 8 kg |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 ila 60 ° C |
| Garanti | Teslim Tarihinden İtibaren Bir Yıl |
| Toplam Güç | Toplam Güç |
| Garanti | Teslim Tarihinden İtibaren Bir Yıl |
|---|---|
| Ekranlama Yarıçapı | 2-30 metre (sinyal gücüne bağlı olarak) |
| Toplam Güç | 24W |
| Ambalaj Boyutu | 330×250×80mm |
| Güç Kaynağı | Adaptör 50-60Hz AC (110-240V AC/12V DC) |
| Güç Kaynağı | AC110~240V 50/60Hz |
|---|---|
| Dahili batarya | 12V 4ah |
| Referans mesafesi | 10-15 metre (yerel WiFi sinyal gücüne bağlı olarak) |
| Güç Tüketimi | 15W |
| Ağırlık | 0,5 kg |
| Ağırlık | 4.5kg |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 100W |
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC 27V 10A |
| Ürün boyutu | 300×220×70mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +55°C |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 ila 60 ° C |
|---|---|
| Net ağırlığı | 6kg |
| Paket Boyutu | 450x235x95mm |
| Boyutlar | 335 x 238 x 60 mm (anten hariç) |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü 50 ila 60Hz (110 veya 240V AC-27V DC) |