| Güç Kaynağı | AC adaptörü 50-60Hz (110 veya 220V AC-12V DC) araç akü şarj cihazıyla birlikte |
|---|---|
| Boyutlar | 460 × 238 × 60 mm (antenler hariç) |
| Ambalaj Boyutu | 55×44×15cm |
| Net ağırlığı | 7kg |
| Toplam Güç | 42W |
| sıkışma yarıçapı | 3m ila 30m (İHA drone'lar için 20m ila 100m) |
|---|---|
| Çıkış Gücü | Bant başına 1W, toplam 10W |
| Güç Kaynağı | AC 100-240V 50/60Hz'den DC 12V'a |
| Boyutlar | 145 x 95 x 45 mm (antenler hariç) |
| Ağırlık | 1.5kg |
| Boyutlar | 210 x 50 x 170 mm (genişlik x yükseklik x uzunluk) |
|---|---|
| Net ağırlığı | 3,0 KG |
| Toplam Güç | 20W |
| Ekranlama Yarıçapı | -75dBm'de 2-50 metre |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü 50-60Hz (AC110-240V-DC5V) |
| Boyutlar | 126mm x 76mm x 35mm (anten hariç) |
|---|---|
| Net ağırlığı | 0,5 kg |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü 50-60Hz (110-240V AC-12V DC) |
| Pil | 7.4V 4700mAh |
| Garanti | Teslim Tarihinden İtibaren Bir Yıl |
| Toplam çıktı gücü | 35W |
|---|---|
| Sıkışma aralığı | 2-70 metre (bölgedeki sinyal gücüne bağlıdır) |
| Soğutma sistemi | 4 dahili soğutma fanı |
| Güç Kaynağı | AC100-240V - DC12V girişi |
| Boyutlar | 470×420×115mm |
| Sıcaklık Aralığı | -10 ila +55℃ |
|---|---|
| BAĞIL NEM | ≤%90 (RH) |
| Hava basıncı | 86~106kpa |
| Garanti | Teslim Tarihinden İtibaren Bir Yıl |
| Güç Girişi | AC 160V-240V |
| Toplam çıktı gücü | 18W |
|---|---|
| Sıkışma aralığı | 40 m'ye kadar yarıçap (yerel sinyal gücüne bağlı) |
| Antenler | 8 harici çok yönlü anten |
| Boyutlar | 370 × 140 × 51 mm |
| Güç Kaynağı | 50-60Hz, 100-240V AC AC adaptörlü (AC100-240V-DC12V) |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +55°C |
|---|---|
| Ambalaj Boyutları | 70x210x240mm |
| Etkili Aralık | 10-30 metre (sinyal gücüne bağlı olarak) |
| Çalışma Süresi | 1,5 saat |
| Ağırlık | 950g |
| Brüt ağırlık | set başına 7 kg |
|---|---|
| Kutu boyutları | 470×420×115mm |
| Çalışma süresi | 365 gün sürekli çalışma |
| GPS L2/L5 | 1170-1280MHz |
| Güç Kaynağı | AC 100-240V - DC 12V girişi |
| Toplam çıktı gücü | 4W (bant başına 1W) |
|---|---|
| Sıkışma aralığı | 10-30 metreye kadar (yerel sinyal gücüne bağlı) |
| 10-30 metreye kadar (yerel sinyal gücüne bağlı) | 4 harici çok yönlü anten |
| Boyutlar | 251 × 140 × 47 mm |
| Ağırlık | 3,5 kg |