| Çalışma Frekansı | BDS-B1: 1561,098MHz GPS-L1, GAL-E1: 1575,42MHz GLO-G1: 1602MHz |
|---|---|
| Parazit Reddetme Performansı | Altı parazitli sinyal-gürültü oranı: ≥90dB |
| Zamanlama doğruluğu | ≤100 ns (%95) |
| Çalışma Gerilimi Girişi | 6~33V |
| Güç Tüketimi | ≤25W |
| Frekans Aralığı | 1420-1470MHz |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi | 12-20V |
| Maksimum çıkış gücü (p1db) | 43dBm (20W) |
| Akım kaynağı | 1.8A@Çıkış 35dBm 12V |
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C ila +70°C |
| Frekans Aralığı | 2400-2500MHz | 5150-5850MHz |
|---|---|
| Maksimum Çıkış Gücü | 40dBm(10W) | 40dBm(10W) |
| Anten kazancı | 15dB±1 | 18dB±1 |
| Pil kapasitesi | 8000mAh |
| Kabuk Boyutu | 230*146*39(mm) |
| Çalışma Frekansı | BDS-B1: 1561,098MHz GPS-L1, GAL-E1: 1575,42MHz GLO-G1: 1602MHz |
|---|---|
| Konumlandırma doğruluğu | Parazit Yok: Yatay ≤1,5m, Yükseklik ≤1,5m Parazitli: Yatay ≤10m, Yükseklik ≤10m |
| Hız Doğruluğu | ≤0,2m/s (%95) |
| Zamanlama doğruluğu | ≤100ns (%95) |
| Çalışma Gerilimi | 6-33V |
| İşletim aralığı | 2,4~2,5 GHz, 5,0~5,875 GHz |
|---|---|
| Giriş gücü | 0~20 dBm |
| Gelir aktarın | 15-18dB |
| Çıkış Gücü | 2W (33dBm) |
| Gürültü Şekil | ≤3,5 dB tipik |
| İşletim aralığı | 2,4~2,5 GHz, 5,0~5,875 GHz |
|---|---|
| Gürültü Şekil | ≤3,5 dB tipik |
| Çıkış Gücü | 2W (33dBm) |
| Güç Kaynağı | 5V~16V/2ADC |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +70°C |
| İşletim aralığı | 2,4~2,5 GHz, 5,0~5,875 GHz |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 2W (33dBm) |
| Giriş gücü | 0~20 dBm |
| Güç Kaynağı | 5V~16V/2ADC |
| Çalışma Nemi | %75'e kadar bağıl nem |
| İşletim aralığı | 2,4~2,5 GHz, 5,0~5,875 GHz |
|---|---|
| Giriş gücü | 0~20 dBm |
| Çıkış Gücü | 2W (33dBm) |
| Güç Kaynağı | 5V~16V/2ADC |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +70°C |