| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
|---|---|
| Çalışma Frekansı | S-bandı (2,9 GHz; 5 çalışma frekansı noktası) |
| Algılama Aralığı | 150m ~ 10.0km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01 metrekare) |
| Azimut Kapsamı | 0° ~ 360° |
| Hız Doğruluğu | 0,5m/sn - 45m/sn |
| Minimum Algılama Aralığı | ≤ 100m |
|---|---|
| Maksimum algılama aralığı | 4-6 km. |
| Algılama Hızı | 0,5 m/sn - 45 m/sn |
| Güç Kaynağı | AC 220V |
| Boyutlar | 782mm × 549mm × 198mm (Anten) |
| Maksimum algılama aralığı | 4-6 km (Dronlar RCS≈0,01 metrekare) |
|---|---|
| Çalışma Frekansı | S bandı (5 çalışma frekansı noktası) |
| Minimum Algılama Aralığı | ≤ 100m |
| Algılama Hızı | 0,5m/sn ~ 45m/sn |
| Güç Kaynağı | AC 220V |
| Çalışma Frekansı | S bandı (5 çalışma frekansı noktası) |
|---|---|
| Maksimum algılama aralığı | 4-6 km (Dronlar RCS≈0,01 metrekare) |
| Algılama Hızı | 0,5m/sn ~ 45m/sn |
| Güç Kaynağı | AC 220V |
| Boyut | 782mm × 549mm × 198mm (Anten) |
| Kapsam | Azimut 360° / Dikey 40° |
|---|---|
| Sıklık | 1,2-1,8 GHz |
| Çalışma Sistemi | 30.500 |
| Algılama Hızı | 1m/s-75m/s |
| Veri Hızı | ≥0,5Hz (Anten Dönüşü ≥30rpm) |
| Net ağırlığı | ≤60kg (PTZ ile) |
|---|---|
| Güç Tüketimi | ≤250W |
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
| Algılama Aralığı | 5 km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01m²) |
| Güç Kaynağı | AC220V-AC240V |
| Çalışma Frekansı | S bandı (2,9 GHz; 5 çalışma frekansı noktası) |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 150m ~ 10.0km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01 metrekare) |
| Azimut Kapsamı | 0° ~ 360° |
| Hız Doğruluğu | 0,5m/sn - 45m/sn |
| Güç Tüketimi | ≤250W |
| Algılama Hızı | 0,5m/sn ~ 45m/sn |
|---|---|
| Maksimum algılama aralığı | 4-6km (Dronlar RCS≈0,01 metrekare) |
| Çalışma Modu | Nabız Doppleri |
| Güç Kaynağı | AC 220V |
| Ağırlık | ≤ 60kg (PTZ dahil) |
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| dron | 10 km |
| Azimut Kapsamı | 360° |
| Minimum Algılama Mesafesi | ≤ 150 m |
|---|---|
| Maksimum Tespit Hedefi Sayısı | 200 |
| Güç Kaynağı | AC200-AC240 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ile +55°C arası |
| Boyut | 820x925x360 mm |