| Type | Jammer Equipment,Portable .,Case,One Key Return Control Drone Back To Ground Or Starting Point,Gps Tracker |
|---|---|
| Color | Black,Standard Black |
| Application | Public Safety,For Pregnant . Anti-Tracking Anti-Spying Anti-Radiation,Control Drone By GPS/GALILEO/GLONASS |
| Weight | 10.5KG,12kg,10.92kg(24.07lbs),45kg |
| Condition | New |
| Weight | 4.3KG (Product), 7KG (Packed) |
|---|---|
| Dimensions | 660×290×50mm |
| Directional Panel Antenna | 8dBi |
| Working Temperature | -20°C To +55°C |
| Power Supply | AC220V/DC24V |
| Build-in Battery | 27/28V DC,220V,28V |
|---|---|
| Jamming Radius | 2-3km |
| Output Power | 78W |
| Size | 346×216×100mm |
| Humidity | 30%-95% |
| Power Supply | Internal Battery: 24V, 3500mAh; Or External Battery |
|---|---|
| Battery Life | 45-70 Minutes |
| Power Consumption | 55W |
| Panel Antenna | 10dBi Gain |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Output Power | 13W |
|---|---|
| Main Unit Weight | 6Kg |
| Dimensions | 125×30×12cm |
| Humidity Range | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +50°C |
| Name | Drone Jammer |
|---|---|
| Power Supply | AC100-240V |
| Working Time | 40 Minutes |
| Weight | 1.2 Kg |
| Dimension | 145 X 95 X 45mm |
| Output Power | >20W |
|---|---|
| Main Unit Weight | 1.1Kg |
| Size | 500×42×100mm |
| Humidity | 5%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +50°C |
| Name | Anti UAV Drone Jammer |
|---|---|
| Battery Life | 45-70 Minutes |
| Operating Temperature | -20℃ To +55℃ |
| Power Consumption | 55W |
| Dimensions | 277×80×51mm |
| Application | Airport,Lab Testing / Signal Jammer,Signal Jammer,conference,Control Drone By GPS/GALILEO/GLONASS |
|---|---|
| Material | Aluminum And Cooper,Plastic |
| Size | Middle Size,320*200*460mm,76*20*26cm,37.5*29*10cm |
| Control Distance | 1000 Meters,>500m |
| Dimension | 210*110*25 (mm) |
| Weight | 15Kg |
|---|---|
| Humidity | 30%-95% |
| Dimensions | 320×120×430mm (length × Width × Height) |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Jamming Range | 20-120m (dependent On Mobile Network Signal Density) |