| Voeding | adapter 50 tot 60 Hz AC (110-240 V AC/12 V DC) |
|---|---|
| Afmetingen | 238*134*57mm (exclusief antenne) |
| Bruto gewicht | 1,0 kg |
| Beveiligingsstraal | 30-100 meter bij -75 dBm (varieert afhankelijk van lokale signaalsterkte) |
| Ingebouwde batterij | 7.4V/8000mAh |
| Afmetingen | 592×395×265mm |
|---|---|
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | 50-300 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Aantal Antennes | 3 |
| Voeding | AC220V of 110V |
|---|---|
| Stroomverbruik | 1000watt |
| Gewicht | 65KG |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | 100-600 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Garantie | Eén jaar na levering |
|---|---|
| Voeding | 50 aan 60Hz, 100 aan 240V AC, met AC adapter |
| Type | stoorzenderapparatuur, draagbaar, behuizing, drone met één sleutel terug naar de grond of startpunt, |
| Kleur | Zwart, standaard zwart |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Bedrijfsfrequentie | BDS-B1: 1561,098 MHz GPS-L1, GAL-E1: 1575,42 MHz GLO-G1: 1602 MHz |
|---|---|
| Positioneringsnauwkeurigheid | Geen interferentie: horizontaal ≤1,5m, hoogte ≤1,5m Met interferentie: horizontaal ≤10m, hoogte ≤10m |
| Snelheidsnauwkeurigheid | ≤0,2 m/s (95%) |
| Timing nauwkeurigheid | ≤100ns (95%) |
| Bedrijfsspanning | 6-33V |
| Jamming straal | 1-2 km |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 40W |
| Hoofdmotor gewicht | 12KG |
| Maat | 346×216×100mm |
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Uitgangsvermogen | 50 W per band, 50 W-100 W (47-50 dBm), 100 W (50 dBm), 100 Watt, 50 W (47 dBm) |
|---|---|
| Gewicht | 45 kg, 10,5 kg,> 50 kg, <4 kg, 17 kg |
| Stroombron | Batterij |
| Bedieningsafstand | 1000 meter,>500m |
| Dimensie | 210*110*25 (mm) |
| Uitvoerkanalen | 4 Outputs |
|---|---|
| Blokfrequentie | 900-5850 MHz |
| Jamming Range | 800m-1,2km |
| Voeding | DC28V |
| Antenne -winst | 10DBI |
| Totaal vermogen | 550W |
|---|---|
| Voeding | AC220V |
| Interferentiewaaier | 10002000m |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Zwart |
| Stroomverbruik | 140W |
|---|---|
| Gewicht | 4,3 kg (verpakkingsgewicht: 7 kg) |
| Maat | 660×290×50mm |
| Werktijd van de batterij | 60 minuten |
| Inschakelen/weg | 3 onafhankelijke schakelaars voor elke band |