| Detectiefrequentieband | Ondersteunt aangepast scannen van 70 MHz-6,2 GHz, standaardbanden omvatten 400 MHz, 800 MHz, 900 MHz |
|---|---|
| Detectieradius | 21,5 km (goed uitzicht en elektromagnetische omgeving) |
| Detectieresponstijd | S3s (8 frequentiebanden) |
| Ondersteunde talen | Chinees, Engels, andere taal aanpasbaar |
| Bedrijfstemperatuur | -20°℃ tot +50°℃ |
| Modules per eenheid | 15 |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V, DC28V |
| Gewicht | 75 kg |
| Externe antenneafmetingen | 640×540×550mm (L×H×B) |
| Vochtigheidsbereik | 5%-95% |
| Werkbereik | 2,4~2,5 GHz, 5,0~5,875 GHz |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 2W (33dBm) |
| Ingangsvermogen | 0~20 dBm |
| Voeding | 5V~16V/2A gelijkstroom |
| Bedrijfsvochtigheid | Tot 75% relatieve luchtvochtigheid |
| Stroomverbruik | 200W |
|---|---|
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20 tot +55°C |
| Gewicht | 10 kg |
| Grootte (L×B×H) | 300×200×150mm |
| Voeding | 50 tot 60 Hz, wisselstroom 100 tot 240 V |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 2,5 Watt |
| Gewicht | 850 g |
| Afmetingen | 78x34x138mm (exclusief antennes) |
| Werktijd | 1-2 uur |
| Voeding | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| Afmetingen | 380(L) * 300(B) * 90(H) mm |
| Gewicht | 7KG |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Energieverbruik | 240W |
| Voeding | AC220V |
|---|---|
| Stroomverbruik | 180W |
| Afmetingen | 300×200×150mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Voeding | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C tot +55°C |
| Afmetingen | 380(L) × 300(B) × 90(H) mm |
| Gewicht | 7KG |
| Voeding | AC220V, DC 28V |
|---|---|
| Gewicht | 16kg |
| Afmetingen | 500×500×200mm (L×B×H) |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Jamming Range | 20100km |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik | Politie wetshandhaving Militaire veiligheid, secuïteit apparatuur |
| Materiaal | Aluminium en Cooper, Kunststof |
| Bedieningsafstand | 1000 meter,>500m |
| Dimensie | 210*110*25 (mm) |