| Working Temperature | -20 To +55° Celsius |
|---|---|
| Humidity | 30%-95% |
| Host Weight | 86Kg |
| Output Power | 630W |
| Power Supply | AC110-240V, DC 24V |
| Power Supply Mode | Inside Battery 1h: 28V, 5A Or External Battery |
|---|---|
| Total Output power | 125W |
| Power Consumption | 240W |
| Directional Panel Antenna | 8dBi |
| Size | 660X290X50mm |
| Total Output Power | 125W |
|---|---|
| Battery Runtime | 60 Minutes |
| Operating Temperature | -20ºC To +55ºC |
| Weight | 4.9KG, Packing Weight: 6.5KG |
| Dimensions | 490×340×90mm |
| Battery Working Time | 40 Minutes |
|---|---|
| Power Consumption | 240W |
| Weight | 4.3KG, Packing Weight:7KG |
| Size | 660X290X50mm |
| Directional Panel Antenna | 8dBi |
| Name | Convoy Bomb Jammer |
|---|---|
| Power Supply | AC110-240V |
| Output Power | 915W |
| Weight | 75Kg |
| Humidity | 5%-95% |
| Built-in Battery | 24V10A (provides 2 Hours Continuous Operation) |
|---|---|
| Jamming Radius | >1500 Meters (up To 2000m For Standard UAVs) |
| Dimensions (L×W×H) | 785×268×91mm (excluding Antennas) |
| Weight | 6kg |
| Application | Airport,Lab Testing / Signal Jammer,Signal Jammer,conference,Control Drone By GPS/GALILEO/GLONASS |
| Total Output Power | 160W |
|---|---|
| Power Input | AC220V/DC24V |
| Power Consumption | 280W |
| Antenna | Directional Panel Antenna 8dBi |
| Warranty | 1 Year |
| Control Method | Control Panel |
|---|---|
| Weight | 20KG |
| Operating Temperature | -40°C To 65°C |
| Antenna Gain | 3-8dBi |
| Output Power | 400W Total |
| Weight | 15Kg |
|---|---|
| Dimensions | 320×120×430mm |
| Humidity | 30%-95% |
| Jamming Range | 20-120m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Name | Drone Detection Jammer Spoofer |
|---|---|
| Detection Frequency | 20MHz-6GHz |
| Detection Range | >500m-5km |
| Detection Angle | 360° |
| Decoy Signal Type | GPS, GLONASS, GALILEO, BD |