| levensduur van de batterij | 45-70 minuten |
|---|---|
| Stroomverbruik | 55W |
| Gewicht | 2 kg (apparaat), 3,6 kg (verpakt) |
| Afmetingen | 277×80×51mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot +55°C |
| Voedingsmodus | Binnenbatterij 1 uur: 28V, 5A of externe batterij |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 125W |
| Stroomverbruik | 240W |
| richtingspaneelantenne | 8dbi |
| Maat | 660X290X50mm |
| Totaal uitgangsvermogen | 125W |
|---|---|
| Batterijduur | 60 minuten |
| Bedrijfstemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
| Gewicht | 4,9 kg, verpakkingsgewicht: 6,5 kg |
| Afmetingen | 490×340×90mm |
| Werktijd van de batterij | 40 minuten |
|---|---|
| Stroomverbruik | 240W |
| Gewicht | 4.3 kg, verpakkingsgewicht: 7 kg |
| Maat | 660X290X50mm |
| richtingspaneelantenne | 8dbi |
| Naam | Konvooi bomstoorzender |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V |
| Uitgangsvermogen | 915W |
| Gewicht | 75 kg |
| Vochtigheid | 5%-95% |
| Ingebouwde batterij | 24V10A (zorgt voor 2 uur continu gebruik) |
|---|---|
| Jamming straal | >1500 meter (tot 2000 meter voor standaard UAV's) |
| Afmetingen (L × W × H) | 785×268×91mm (exclusief antennes) |
| Gewicht | 6KG |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
| Totaal uitgangsvermogen | 160W |
|---|---|
| Stroominvoer | AC220V/DC24V |
| Stroomverbruik | 280W |
| Antenne | Directionele paneelantenne 8dBi |
| Garantie | 1 jaar |
| Controlemethode | Configuratiescherm |
|---|---|
| Gewicht | 20KG |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C tot 65°C |
| Antenne -winst | 3-8dbi |
| Uitgangsvermogen | 400W Totaal |
| Gewicht | 15KG |
|---|---|
| Afmetingen | 320×120×430mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Jamming Range | 20-120 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Naam | Drone-detectie stoorzender-spoofer |
|---|---|
| Detectiefrequentie | 20MHz-6GHz |
| Detectiebereik | >500m-5km |
| Detectiehoek | 360° |
| Afleidingssignaaltype | GPS, GLONASS, GALILEO, BD |