| Net Weight | 7.0kg |
|---|---|
| Dimensions | 238mm (width) × 60mm (height) × 395mm (length) |
| Power Supply | AC Adapter (AC220V-DC12V) |
| Shielding Radius | 5-50 Meters @ -75dBm (dependent On Local Signal Strength) |
| Color | Black |
| Jamming Radius | 3m To 30m (20m To 100m For UAV Drones) |
|---|---|
| Output Power | 1W Per Band, 10W Total |
| Power Supply | AC 100-240V 50/60Hz To DC 12V |
| Dimensions | 145 X 95 X 45mm (excluding Antennas) |
| Weight | 1.5kg |
| Name | Portable Anti Drone Jammer |
|---|---|
| Device Color | Green |
| Operating Temperature | -20℃ To 65℃ |
| Working Current | 4-5A |
| Battery Capacity | 32000mAh |
| Dimension | 189×55×24mm |
|---|---|
| Weight | 1.5KG |
| Jamming Distance | 100-500m |
| Antenna | Omni Fiberglass-φ20×300mm |
| Device Color | Black |
| Power Supply | AC220V |
|---|---|
| Frequency Range | 20-6000MHz |
| Gross Weight | 45Kg |
| Operating Temperature | -20ºC To +65ºC |
| Jamming Range | 500-2000m (depending On Signal Network Conditions) |
| Name | Drone Anti Jammer Device |
|---|---|
| Operating Frequency | L1: 1575.42MHz B1: 1561.098MHz |
| Interference Resistance | Single-interference Signal-to-interference Ratio: ≥105dB Triple-interference Signal-to-interference Ratio: ≥95dB |
| Velocity Accuracy | ≤0.2m/s (95%) |
| Timing Accuracy | ≤100ns (95%) |
| Type | Jammer Equipment,Portable .,Case,One Key Return Control Drone Back To Ground Or Starting Point,Gps Tracker |
|---|---|
| Color | Black,Standard Black |
| Application | Public Safety,For Pregnant . Anti-Tracking Anti-Spying Anti-Radiation,Control Drone By GPS/GALILEO/GLONASS |
| Weight | 10.5KG,12kg,10.92kg(24.07lbs),45kg |
| Condition | New |
| Name | Drone Detection Jammer Spoofer |
|---|---|
| Power Output | 10mW |
| Coverage | 360°whole Airspace |
| Reaction Time | <10.0s |
| Frequency Tolerance | ≤ ±2×10-6 |
| Battery Working Time | 30 Minutes |
|---|---|
| Working Temperature | -20ºC To +55ºC |
| Power Consumption | 145W |
| Size | 277 × 80 × 51mm |
| Panel Antenna | 8dBi Gain |
| Power Supply | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| Energy Consumption | 240W |
| Weight | 7kg |
| Humidity | 5% - 95% |
| Dimensions | 380(L) * 300(W) * 90(H) Mm |