| Garantie | Eén jaar na levering |
|---|---|
| Voeding | 50 aan 60Hz, 100 aan 240V AC, met AC adapter |
| Type | stoorzenderapparatuur, draagbaar, behuizing, drone met één sleutel terug naar de grond of startpunt, |
| Kleur | Zwart, standaard zwart |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Stroomverbruik | 600W |
|---|---|
| Gewicht | 21kg |
| Afmetingen | 385×307×180mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20ºC tot +65ºC |
| Jamming Range | 500 m tot 2000 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Vochtigheid | 30%-95% |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20 ° C tot +50 ° C |
| Maat | 120 × 21 × 10 cm |
| Gewicht | 6KG |
| Uitgangsvermogen | 60W |
| Voeding | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 1015W |
| Gewicht | 65KG |
| Vochtigheid | 5%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Voeding | AC110-240V |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 1000W |
| Gewicht | 65KG |
| Vochtigheid | 5%-95% |
| Werktemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Modules per eenheid | 15 |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V, DC28V |
| Gewicht | 75 kg |
| Externe antenneafmetingen | 640×540×550mm (L×H×B) |
| Vochtigheidsbereik | 5%-95% |
| Vochtigheid | Tot 80% |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20-6000mhz |
| Bruto gewicht | 45 kg |
| Jamming Range | 500-2000m |
| Koelsysteem | 4 koelventilatoren |
| Uitgangsvermogen | 1000 Watts |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V, 24V of 48V DC |
| Modules per eenheid | 11 |
| Bedrijfsuren | Onbeperkt |
| Werktemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Voeding | AC100-240V |
|---|---|
| PCB-2048 Radius van mobiele telefoon | 20-50 meter (-75dBm@omnidirectionele antennes) |
| Werktijd | 45 minuten |
| Gewicht | 20,0 kg |
| Afmetingen | 200 x 160 x 50 mm (alleen hoofdeenheid, antennes niet inbegrepen) |
| Gewicht | 22 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 520 x 340 x 200mm |
| Jamming Range | Straal 100-300 meter (-75dBm bij omnidirectionele antennes) |
| Voeding | AC110 of 220-240V/gelijkstroom 27V |
| Garantie | 1 jaar |