| Power Consumption | 200W |
|---|---|
| Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20 To +55°C |
| Weight | 10 Kg |
| Size (L×W×H) | 300×200×150mm |
| Humidity | 30%-95% |
|---|---|
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Antenna Type | High Gain Omni-directional Antennas |
| Dimensions | 580 × 280 × 410 Mm |
| Weight | 35 Kg |
| Power Supply | AC100-240V Or 12V Car Charger |
|---|---|
| Jamming Range | Radius 10-30 Meters (-75dBm@Omnidirectional Antennas) |
| Working Time | 2.5 Hours |
| Weight | 1.6Kg |
| Warranty | 1 Year |
| Power Supply | AC100-240V Or 12V Car Charger |
|---|---|
| Working Time | 4.0 Hours |
| Weight | 1.5 Kg |
| Dimensions | 160 X 105 X 50mm (Main Unit Only, Excluding Antennas) |
| Warranty | 1 Year |
| Total Output Power | 600Watt |
|---|---|
| Weight | 35Kg |
| Dimensions | 580×280×410mm |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Jamming Range | 50-500m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Humidity | 30%-95% |
|---|---|
| Weight | 8Kg |
| Color | Grey Or Black |
| Jamming Range | 50-200 Meters (depending On Signal Density) |
| Customizable Frequency Range | 88MHz - 5900MHz |
| Power Input | AC 110-240V |
|---|---|
| Power Supply | 165W |
| Weight | 6.5Kg |
| Product Size | 440×410×120mm |
| Humidity | ≤85%RH |
| Weight | 1.5 Kg |
|---|---|
| Dimensions | 160 X 105 X 50mm (Main Unit Only, Excluding Antennas) |
| Power Supply | AC100-240V Or 12V Car Charger |
| Working Time | 4.0 Hours With Ni-Mh Battery 12000mAH |
| Warranty | 1 Year |
| Power Supply | Adapter 50 To 60Hz AC (110-240V AC/24V DC) |
|---|---|
| Built-in Battery | 24V/5200mAh |
| Dimensions | 200x133x66mm (without Antenna) |
| Total Power | 37W |
| Warranty | One Year From Delivery Date |
| Power Supply | AC220V, DC 28V |
|---|---|
| Weight | 16Kg |
| Dimensions | 500×500×200mm (L×W×H) |
| Humidity | 30%-95% |
| Jamming Range | 20-100KM |