| Weight | 45kg |
|---|---|
| Dimensions | 580×280×410mm |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Humidity | 30%-95% |
| Jamming Range | 50-300m (depending On Signal Density) |
| Power Supply | AC220V |
|---|---|
| Power Consumption | 180W |
| Dimensions | 300×200×150mm |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
|---|---|
| Humidity | 30%-95% |
| Dimensions | 580 × 280 × 410 Mm |
| Antenna Type | High Gain Omni-directional Antennas |
| Outside Battery (Optional) | 24V DC |
| Product Size | 440×410×120mm |
|---|---|
| Weight | 6.5Kg |
| Power Supply | 250W |
| Gain Of Antenna | 5dBi |
| VSWR | ≤1.5 |
| Power Supply | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| Humidity | 5% - 95% |
| Operating Temperature | -25°C To +55°C |
| Dimensions | 380(L) × 300(W) × 90(H) Mm |
| Weight | 7kg |
| Power Supply | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| Dimensions | 380(L) * 300(W) * 90(H) Mm |
| Weight | 7kg |
| Humidity | 5% - 95% |
| Energy Consumption | 240W |
| Detection Bands | 2.4GHz, 5.8GHz |
|---|---|
| Detection Distance | 0-3km |
| Jamming Bands | 900MHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.8GHz |
| Jamming Distance | 0-1km |
| Dimensions | 730mm * 385mm * 120mm (±2mm) |
| Operating Frequency | BDS-B1: 1561.098MHz GPS-L1, GAL-E1: 1575.42MHz GLO-G1: 1602MHz |
|---|---|
| Interference Rejection Performance | Six-interference Signal-to-noise Ratio: ≥90dB |
| Operating Voltage Input | 6~33V |
| Power Consumption | ≤25W |
| Storage Temperature | -55°C To +70°C |
| Operating Frequency | L1: 1575.42MHz B1: 1561.098MHz |
|---|---|
| Interference Resistance | Single-interference Signal-to-interference Ratio: ≥105dB Triple-interference Signal-to-interference Ratio: ≥95dB |
| Positioning Accuracy | No Interference: Horizontal ≤1.5m (95%), Elevation ≤1.5m (95%) With Interference: Horizontal ≤10m (95%), Elevation ≤10m (95%) |
| Velocity Accuracy | ≤0.2m/s (95%) |
| Operating Voltage | 5-17V |
| Dimensions | 400 X 290 X 135 Mm (excluding Antenna) |
|---|---|
| Net Weight | 16kg |
| Working Temperature | -30°C To 60°C |
| Shielding Radius | 20-500 Meters At -75dBm |
| Warranty | One Year From Delivery Date |