| Maat | 660X290X50mm |
|---|---|
| Gewicht | 2,8 kg, verpakkingsgewicht: 5 kg |
| Stroomverbruik | 120W |
| Werktemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
| Werktijd van de batterij | 60 minuten |
| Stroomverbruik | 145W |
|---|---|
| Maat | 277 x 80 x 51 mm |
| Panelentenne | 8 dBi winst |
| Werktemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
| Werktijd van de batterij | 30 minuten |
| Maat | 363*137*42mm |
|---|---|
| Stroomverbruik | 75watt |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Bedrijfstijd | 24 uur continu |
| Uitgangsvermogen | Totaal 42W (1-3W per band) |
|---|---|
| Jamming straal | 2-40 meter |
| Voeding | AC 110V/220V naar DC 12V |
| Productgewicht | Ongeveer 7,5 kg |
| Productafmetingen | 460 * 238 * 60 mm (exclusief antennes) |
| Naam | toestel voor het verstoren van drones |
|---|---|
| Detectiebereik | Pakketanalyse: >3 km* Digitale videotransmissie: >3 km* Analoge videotransmissie: ≥3 km* Digit |
| Strategie Ondersteuning | Automatische modus, handmatige modus |
| Stroomverbruik | <1500w> |
| Voeding | AC 220V |
| Naam | Antihommelmodule |
|---|---|
| Sollicitatie | anti-drone |
| Functie | Duurzaam |
| Uitgangsvermogen | 10W |
| Frequentie | 5725-5850MHz |
| Voeding | 50 tot 60 Hz, wisselstroom 100 tot 240 V |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 2,5 Watt |
| Gewicht | 850 g |
| Afmetingen | 78x34x138mm (exclusief antennes) |
| Werktijd | 1-2 uur |
| Totaal uitgangsvermogen | 600watt |
|---|---|
| Afmetingen | 592×395×265mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | 50-600 m, afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk |
| Apparaatgewicht | 800 g |
|---|---|
| Apparaatmaat | 130 mm × 80 mm × 38 mm |
| Bedrijfsvochtigheid | 5% tot 80% |
| Bedrijfstemperatuur | -10°C tot +50°C |
| Totaal uitgangsvermogen | 4W |
| Voeding | AC100-240V |
|---|---|
| Werktijd | 50 minuten |
| Gewicht | 10,8 kg |
| Afmetingen | 200 x 135 x 50 mm (alleen hoofdeenheid, antennes niet inbegrepen) |
| Garantie | 1 jaar |