| Battery | 27V 56Ah Built-in |
|---|---|
| Dimensions | 630×500×350mm (excluding Antennas) |
| Net Weight | 50kg |
| Gross Weight | 56kg (including Antennas) |
| Operating Temperature | -30°C To 60°C |
| Battery | 27V 56Ah |
|---|---|
| Dimensions | 630×500×350mm (excluding Antenna) |
| Power Supply | AC Adapter 50 To 60Hz, (AC110 Or 240V-DC27V) |
| Net Weight | 50kg |
| Total Power | 400W |
| Net Weight | 1kg |
|---|---|
| Gain | 5-10dBi |
| Dimensions | 60 × 3.8 Cm (length × Width) |
| Type | Omni Directional Antenna |
| Package Size | 25 × 35 × 25 Cm |
| Dimensions | 740×510×350mm (excluding Antenna) |
|---|---|
| Net Weight | 70kg |
| Working Temperature | -30 To 60°C |
| Shielding Radius | 300-1000 Meters At -75dBm |
| Warranty | One Year From Delivery Date |
| Humidity | 5%-95% |
|---|---|
| Weight | 65Kg |
| Power Consumption | 3000W |
| External Panel Antennas Size | 640×540×550mm |
| Power Supply | AC110-240V |
| Power Consumption | 2400W |
|---|---|
| Host Weight | 86Kg |
| Host Dimensions | 625×500×700 Mm (L×H×W) |
| Humidity Range | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20 To +55°C |
| Probe Success Rate | ≥99% |
|---|---|
| Identify Response Times | ≤3s |
| Positioning Accuracy | ≤10m |
| Detection Height | 0m~1000m |
| Detection Frequency | 100MH Z ~6GH Z |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 100W |
| Frequency Range | 1100-1500 MHz |
| Working Voltage | 28V |
| Working Current | 8 - 10A |
| Working Time | 50 Minutes |
|---|---|
| Dimensions | 200 X 135 X 50mm (Main Unit Only, Excluding Antennas) |
| Warranty | 1 Year |
| Remote Control Radius | 100-500 Meters (PCB-2046-CR) |
| Cell Phone Radius | 20-50 Meters (-75dBm@Omnidirectional Antennas) |
| Humidity | 30%-95% |
|---|---|
| Dimensions | 580×280×410mm |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Weight | 35Kg |
| Total Output Power | 300 Watt |