| Stroomverbruik | 200W |
|---|---|
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20 tot +55°C |
| Gewicht | 10 kg |
| Grootte (L×B×H) | 300×200×150mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Antennetype | Omnidirectionele antennes met hoge versterking |
| Afmetingen | 580 × 280 × 410 mm |
| Gewicht | 35 kg |
| Voeding | AC100-240V of 12V-Autolader |
|---|---|
| Jamming Range | Radius 10-30 meter (-75 dBm@omnidirectionele antennes) |
| Werktijd | 2,5 uur |
| Gewicht | 1,6 kg |
| Garantie | 1 jaar |
| Voeding | AC100-240V of 12V-Autolader |
|---|---|
| Werktijd | 4,0 uur |
| Gewicht | 1,5 kg |
| Afmetingen | 160 x 105 x 50 mm (alleen hoofdeenheid, exclusief antennes) |
| Garantie | 1 jaar |
| Totaal uitgangsvermogen | 600watt |
|---|---|
| Gewicht | 35KG |
| Afmetingen | 580×280×410mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | 50-500 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Vochtigheid | 30%-95% |
|---|---|
| Gewicht | 8 kg |
| Kleur | Grijs of zwart |
| Jamming Range | 50-200 meter (afhankelijk van signaaldichtheid) |
| Aanpasbaar frequentiebereik | 88 MHz - 5900 MHz |
| Stroominvoer | AC 110-240V |
|---|---|
| Voeding | 165W |
| Gewicht | 6,5 kg |
| Productgrootte | 440×410×120mm |
| Vochtigheid | ≤85%RH |
| Gewicht | 1,5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 160 x 105 x 50 mm (alleen hoofdeenheid, exclusief antennes) |
| Voeding | AC100-240V of 12V-Autolader |
| Werktijd | 4,0 uur met Ni-Mh-batterij 12000mAh |
| Garantie | 1 jaar |
| Voeding | Adapter 50 tot 60 Hz AC (110-240 V AC/24 V DC) |
|---|---|
| Ingebouwde batterij | 24V/5200mAh |
| Afmetingen | 200x133x66mm (zonder antenne) |
| Totaal vermogen | 37W |
| Garantie | Eén jaar na levering |
| Voeding | AC220V, DC 28V |
|---|---|
| Gewicht | 16kg |
| Afmetingen | 500×500×200mm (L×B×H) |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Jamming Range | 20100km |