| Batterij | 27V 56Ah ingebouwd |
|---|---|
| Afmetingen | 630×500×350mm (exclusief antennes) |
| Netto gewicht | 50KG |
| Bruto gewicht | 56kg (inclusief antennes) |
| Bedrijfstemperatuur | -30 ° C tot 60 ° C |
| Batterij | 27V 56Ah |
|---|---|
| Afmetingen | 630×500×350mm (exclusief antenne) |
| Voeding | AC-adapter 50 tot 60 Hz, (AC110 of 240V-DC27V) |
| Netto gewicht | 50KG |
| Totaal vermogen | 400W |
| Netto gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Verdienen | 5 tot 10 dB |
| Afmetingen | 60 × 3,8 cm (lengte × breedte) |
| Type | omni richtingantenne |
| Pakketgrootte | 25×35×25cm |
| Afmetingen | 740×510×350mm (exclusief antenne) |
|---|---|
| Netto gewicht | 70 kg |
| Werktemperatuur | -30 tot 60 ° C |
| Beveiligingsstraal | 300-1000 meter bij -75dBm |
| Garantie | Eén jaar na levering |
| Vochtigheid | 5%-95% |
|---|---|
| Gewicht | 65KG |
| Stroomverbruik | 3000W |
| Afmetingen externe paneelantennes | 640×540×550mm |
| Voeding | AC110-240V |
| Stroomverbruik | 2400W |
|---|---|
| Hostgewicht | 86KG |
| Gastheerafmetingen | 625×500×700 mm (L×H×B) |
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20 tot +55°C |
| Succespercentage van de sonde | ≥99% |
|---|---|
| Identificeer responstijden | ≤3s |
| Positioneringsnauwkeurigheid | ≤10m |
| Detectiehoogte | 0m tot 1000m |
| Detectiefrequentie | 100 MHz ~ 6 GHz |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 100W |
| Frequentiebereik | 1100-1500 MHz |
| Werkspanning | 28V |
| Werkende stroom | 8 - 10A |
| Werktijd | 50 minuten |
|---|---|
| Afmetingen | 200 x 135 x 50 mm (alleen hoofdeenheid, exclusief antennes) |
| Garantie | 1 jaar |
| Afstandsbedieningsradius | 100-500 meter (PCB-2046-CR) |
| Straal van mobiele telefoon | 20-50 meter (-75dBm@omnidirectionele antennes) |
| Vochtigheid | 30%-95% |
|---|---|
| Afmetingen | 580×280×410mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Gewicht | 35KG |
| Totaal uitgangsvermogen | 300 Watt |