| Build-in Battery | 27/28V DC,220V,28V |
|---|---|
| Jamming Radius | 2-3km |
| Output Power | 78W |
| Size | 346×216×100mm |
| Humidity | 30%-95% |
| Output Power | 1000 Watts |
|---|---|
| Power Supply | AC110-240V, 24V DC |
| Operating Hours | Unlimited |
| Internal Modulation | FM Hopping Frequency |
| Modules Per Unit | 11 |
| Main Unit Weight | 16KG |
|---|---|
| Dimensions | 350×190×490mm |
| Operating Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20ºC To +70ºC |
| Power Supply | AC90-260V, DC24-28V |
| Power Supply | AC110-240V |
|---|---|
| Jamming Radius | 50-800M (environment Dependent) |
| Weight | 65Kg |
| Humidity | 5%-95% |
| Output Power | 1000 Watts |
| Power Supply | AC220V |
|---|---|
| Dimensions | 300×200×150mm |
| Humidity | 30%-95% |
| Output Power | 65W |
| Operating Temperature | -20 To +55°C |
| Humidity | 30%-95% |
|---|---|
| Total Output Power | 120 Watt |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Weight | 11 Kg |
| Dimensions | 45×30×15 Cm |
| Application | Airport,Lab Testing / Signal Jammer,Signal Jammer,conference,Control Drone By GPS/GALILEO/GLONASS |
|---|---|
| Output Power | 50W Per Band,50W-100W (47-50dBm),100W (50dBm),100Watts,50w(47dBm) |
| Warranty | 1 Year |
| Weight | 45kg,10.5KG,> 50kg,<4KG,17kg |
| Material | Aluminum And Cooper,Plastic |
| Name | Drone Jammer |
|---|---|
| Power Supply | AC100-240V |
| Working Time | 40 Minutes |
| Weight | 1.2 Kg |
| Dimension | 145 X 95 X 45mm |
| Name | Drone Jammer |
|---|---|
| Direction | Omnidirectional 360 Degree |
| Main Unit Size | 280×180×90mm (excluding Antennas) |
| Antenna Length | 500mm |
| Environment Temperature | -40℃ To +55℃ |
| Name | Drone Jammer Gun |
|---|---|
| Output Power | 37dbm |
| Power Supply | Built-in Battery 24V, 8A (120 Minutes Full Power Operation) |
| Warranty | 1 Year |
| Material | Aluminum And Cooper,Plastic |