| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 50W |
| Frequency | 2100-2800Hz |
| Working Voltage | DC 24-32V |
| Size | 29.7*131*15.5mm |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 30W |
| Frequency | 900mhz |
| Working Voltage | 24-28V |
| Size | 20X10X5 Cm |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 50W |
| Frequency | 1.2GHz |
| Working Voltage | DC 24-32V |
| Size | 29.7*131*15.5mm |
| Application | Anti-drone |
|---|---|
| Feature | Durable |
| Output Power | 50W |
| Working Voltage | 24-28V |
| Working Current | 3-4A |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 100W |
| Frequency | 700-1000mhz |
| Working Voltage | DC 24-28V |
| Size | 125*60*20 Mm |
| Application | Anti-drone |
|---|---|
| Feature | Durable |
| Output Power | 50w |
| Frequency | 5150-5350Mhz |
| Working Voltage | 8A~10A |
| Application | Anti-drone |
|---|---|
| Feature | Durable |
| Output Power | 100w |
| Frequency | 400-700MHz |
| Working Voltage | 8A~10A |
| Name | RF Power Amplifier |
|---|---|
| Type | RF Module |
| Application | RF Power Amplifier |
| Product Size | 20X15X2 Cm |
| Net Weight | 0.9KG |
| Name | High Power RF Amplifier |
|---|---|
| Type | RF Module |
| Application | RF Power Amplifier |
| Product Size | 20X15X2 Cm |
| Net Weight | 0.9KG |
| Name | Convoy Bomb Jammer |
|---|---|
| Dimensions | 661×460×270mm |
| Weight | 55Kg |
| Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20ºC To +55ºC |