| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 1W~1000W |
| Sıklık | 20Mhz~20GHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Çalışma akımı | 3-4A |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 1W~1000W |
| Sıklık | 20Mhz~20GHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Çalışma akımı | 3-4A |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 1W~1000W |
| Sıklık | 20Mhz~20GHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Çalışma akımı | 3-4A |
| İsim | RF Geniş Bant Amplifikatörü |
|---|---|
| Tip | RF Modülü |
| Çıkış Gücü | 1W~1000W |
| Sıklık | 20Mhz~20GHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| İsim | Geniş Bantlı Amplifikatörler |
|---|---|
| Tip | RF Modülü |
| Çıkış Gücü | 1W~1000W |
| Sıklık | 20Mhz~20GHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Başvuru | RF güç amplifikatörü |
| Ürün boyutu | 20X15X2cm |
| Net ağırlığı | 0.9kg |
| Toplam çıktı gücü | 1W~1000W |
| Güç Kaynağı | AC220V, DC24V |
|---|---|
| Ağırlık | 15kg |
| Nem | %30 - %95 |
| Sıkışma aralığı | 20-120m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| iç pil | 24V DC, 2 saat çalışma süresi |
| Nem | %30 - %95 |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Anten Tipi | Yüksek Kazançlı Çok Yönlü Antenler |
| Boyutlar | 580 × 280 × 410mm |
| Ağırlık | 35 kg |
| İsim | Konvoy Bomba Karıştırıcı |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110-240V |
| Çıkış Gücü | 915W |
| Ağırlık | 75kg |
| Nem | %5-95 |
| Boyutlar (L × W × H) | 320×120×430mm |
|---|---|
| Nem aralığı | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Anten Sayısı | 6 |
| Sıkışma aralığı | 20-120 metre (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |