| Nem | %30 - %95 |
|---|---|
| Boyut (U×G×Y) | 580×280×410mm |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Ağırlık | 30 kg |
| Güç Kaynağı | AC220V, DC24V |
| Güç Kaynağı | AC220V veya 110V |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 200 Watt |
| Ağırlık | 7kg |
| Boyut | 400×288×155mm |
| Nem | %30 - %95 |
| Boyutlar | 580×280×410mm |
|---|---|
| Çalışma Nemi | %30 - %95 |
| Karıştırıcı Modülleri | 6 |
| Opsiyonel Harici Pil | 24V DC |
| Sıkışma aralığı | 50-500m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Boyutlar | 592×395×265 mm |
|---|---|
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Sıkışma aralığı | 50-300m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Anten Sayısı | 3 |
| Güç Kaynağı | 12V 1A,11V-36V/1.5A |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 1200W |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Nem | %30 - %95 |
| Boyutlar | 592×395×265 mm |
| Güç Girişi | AC 110-240V |
|---|---|
| Güç Kaynağı | 165W |
| Ağırlık | 6.5kg |
| Ürün boyutu | 440×410×120mm |
| Nem | ≤85% bağıl nem |
| Ağırlık | 65kg |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 3000W |
| Güç Kaynağı | AC110-240V |
| sıkışma yarıçapı | 50-800M (ortama bağlı) |
| Anten Boyutu (L*H*W) | 640*540*550mm |
| Karıştırıcı Modülleri | 6 |
|---|---|
| Tulum | 1/2 Süper esnek koaksiyel kablo |
| Sıkışma aralığı | 50-300 metre (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Ağırlık ve Boyutlar | 25Kg, 510×430×350mm |
| Güç Kaynağı | AC220V, DC 28V |
| Toplam çıktı gücü | 100 watt |
|---|---|
| Ağırlık | 10kg |
| Boyutlar | 350×270×130mm (U×G×Y) |
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Güç Kaynağı | AC220V, DC 28V |
|---|---|
| Ağırlık | 30kg |
| Boyutlar | 520 × 300 × 190 mm |
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |