| İsim | sırt çantası sinyal bozucu |
|---|---|
| Gezinme Sahtekarlığı Özelliği | Drone Uçuşa Yasak Bölge Projeksiyonu (Zorunlu İniş), Yönsel Yer Değiştirme; |
| Savunma mesafesi | 1-5km (PA RF gücü 25W); |
| Aldatmaya müdahale süresi | 2'ler; |
| Etkili aldatma açısı | yatay: 360°, dikey: ±90°; |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Başvuru | RF güç amplifikatörü |
| Ürün boyutu | 20X15X2cm |
| Net ağırlığı | 0.9kg |
| Toplam çıktı gücü | 1W~1000W |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Başvuru | RF güç amplifikatörü |
| Ürün boyutu | 20X15X2cm |
| Net ağırlığı | 0.9kg |
| Toplam çıktı gücü | 1W~1000W |
| İsim | Hapishane Cep Telefonu Karıştırıcıları |
|---|---|
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20ºC ile +55ºC arası |
| Anten Tipi | Yüksek Kazançlı Yönlü Antenler |
| Sıkışma aralığı | 20-100m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 1W~1000W |
| Sıklık | 20Mhz~20GHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Çalışma akımı | 3-4A |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 1W~1000W |
| Sıklık | 20Mhz~20GHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Çalışma akımı | 3-4A |
| İsim | RF güç amplifikatörü |
|---|---|
| Tip | RF Modülü |
| Çıkış Gücü | 1W~1000W |
| Sıklık | 20Mhz~20GHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 1W~1000W |
| Sıklık | 20Mhz~20GHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Çalışma akımı | 3-4A |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 1W~1000W |
| Sıklık | 20Mhz~20GHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Çalışma akımı | 3-4A |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 1W~1000W |
| Sıklık | 20Mhz~20GHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Çalışma akımı | 3-4A |