| Weight | 25 Kg |
|---|---|
| Dimensions | 510 × 430 × 350 Mm |
| Humidity Range | 30% - 95% |
| Total Output Power | 300 Watt |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Size | 363*137*42mm |
|---|---|
| Power Consumption | 75Watt |
| Operating Temperature | -10°C To +55°C |
| Humidity | 5% - 95% |
| Operating Time | 24 Hours Continuous |
| Power Supply | AC110-240V To DC12V |
|---|---|
| Working Time | 120+ Minutes With Built-in 7.4V/10000mAh Battery |
| Jamming Radius | 2-20 Meters |
| Color | Grey |
| Product Size | 165 X 93 X 46 Mm (excluding Antennas) |
| Power Supply | AC220V |
|---|---|
| Power Consumption | 180W |
| Dimensions | 300×200×150mm |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Humidity | 30%-95% |
| Relative Work Humidity | 80% |
|---|---|
| Power Supply | 150W |
| Working Time | 24 Hours Continuously |
| Jamming Range | 5-30 Meters |
| Working Temperature | -40 To 55℃ |
| Battery Working Time | 40 Minutes |
|---|---|
| Power Consumption | 240W |
| Weight | 4.3KG, Packing Weight:7KG |
| Size | 660X290X50mm |
| Directional Panel Antenna | 8dBi |
| Power Supply | Adapter 50-60Hz AC (110-240V AC/12V DC) |
|---|---|
| Dimensions | 165×96×46mm (excluding Antenna) |
| Net Weight | 1.5kg |
| Total Power | 8.4W |
| Built-in Battery | 7.4V/10000mAh |
| Total Output Power | 2Watt |
|---|---|
| Weight | 800g |
| Working Time | 1-2 Hours |
| Operating Temperature | -10°C To +55°C |
| Effective Range | 2-20M (depending On Signal Strength) |
| Name | Convoy Bomb Jammer |
|---|---|
| Output Power | 1300 Watts |
| Signal Source | DDS |
| Power Supply | AC110-240V, 24V Or 48V DC |
| Modules Per Unit | 13 |
| Total Output Power | 2Watt |
|---|---|
| Weight | 800g |
| Dimensions | 62x30x118mm (excluding Antennas) |
| Working Time | 1-2 Hours |
| Operating Temperature | -10°C To +55°C |