| Power Supply | AC220V, DC 28V |
|---|---|
| Weight | 16Kg |
| Dimensions | 40×38×32cm |
| Operating Temperature | -20℃ To +55℃ |
| Jamming Source | Frequency Scan Technology |
| Built-in Battery | 7.4V/12000mAh |
|---|---|
| Dimensions | 210×130×46mm (without Antenna) |
| Gain | 2.0dbi |
| Gross Weight | 2.0kg |
| Shielding Radius | 2-20 Meters At -75dBm |
| Power Supply Mode | Inside Battery 1h: 28V, 5A Or External Battery |
|---|---|
| Total Output power | 125W |
| Power Consumption | 240W |
| Directional Panel Antenna | 8dBi |
| Size | 660X290X50mm |
| Power Supply | AC110 Or 220-240V / DC 27V |
|---|---|
| Jamming Range | Radius 50~150 Meters (-75dBm@Omnidirectional Antennas) |
| Dimensions | 560 X 235 X 95mm |
| Warranty | 1 Year |
| Weight | 11Kg |
| Weight | 1.2 Kg |
|---|---|
| Power Supply | AC100-240V |
| Jamming Range | Radius 20-50 Meters (-75dBm@Omnidirectional Antennas) |
| Dimensions | 145 X 95 X 45mm |
| Warranty | 1 Year |
| Shielding Range | Radius 300-500 Meters (-75dBm, Depending On Base Station Distance In Open Field) |
|---|---|
| Jammed Signal Types | CDMA: 2.4G, 2.4G, 5.8G, GPS L1, 433MHz, 915MHz |
| Output Channels | 6 Independent Output Channels |
| Warranty | 36 Months,2 Years,12 Months,3 Years,1 Years |
| Color | Black,White |
| Power Supply | AC Adapter (AC220V-DC19V) |
|---|---|
| Jamming Radius | 10m-60m |
| RF Output Power | 22 Watts |
| Operating Time | Continuous Operation |
| Humidity Range | 30%-95% |
| Total Output Power | 10 Watt |
|---|---|
| Power Supply | AC110-240V, DC 5V/8A |
| Power Consumption | 30 Watt |
| Operating Temperature | -10°C To +55°C |
| Humidity Range | 5% - 95% |
| Humidity | 30%-95% |
|---|---|
| Operating Temperature | -20 To +55°C |
| Weight | 62Kg |
| Output Power | 600W |
| Shielding Area | 50-600m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Power Supply | AC Adapter 50 To 60Hz |
|---|---|
| Total Power | 108W |
| Shielding Radius | 20-80 Meters At -75dBm |
| Warranty | One Year From Delivery Date |
| Jam Radius | 20-80 Meters |