| Ağırlık | 25 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 510 × 430 × 350 mm |
| Nem aralığı | %30 - %95 |
| Toplam çıktı gücü | 300 Vat |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Boyut | 363*137*42mm |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 75 watt |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +55°C |
| Nem | %5 - %95 |
| Çalışma süresi | 24 saat sürekli |
| Güç Kaynağı | AC110-240V'den DC12V'ye |
|---|---|
| Çalışma Süresi | Dahili 7,4V/10000mAh pil ile 120+ dakika |
| sıkışma yarıçapı | 2-20 metre |
| Renk | Gri |
| Ürün boyutu | 165 x 93 x 46 mm (antenler hariç) |
| Güç Kaynağı | AC220V |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 180W |
| Boyutlar | 300×200×150mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Nem | %30 - %95 |
| Bağıl Çalışma Nemi | %80 |
|---|---|
| Güç Kaynağı | 150W |
| Çalışma Süresi | 24 saat sürekli |
| Sıkışma aralığı | 5-30 metre |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 ila 55°C |
| Pil çalışma süresi | 40 dakika |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 240W |
| Ağırlık | 4.3kg, Paket ağırlığı:7kg |
| Boyut | 660X290X50mm |
| yönlü panel antenleri | 8DBI |
| Güç Kaynağı | Adaptör 50-60Hz AC (110-240V AC/12V DC) |
|---|---|
| Boyutlar | 165×96×46mm (anten hariç) |
| Net ağırlığı | 1.5kg |
| Toplam Güç | 8,4 W |
| Dahili batarya | 7.4V/10000mAh |
| Toplam çıktı gücü | 2Watt |
|---|---|
| Ağırlık | 800g |
| Çalışma Süresi | 1-2 saat |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +55°C |
| Etkili Aralık | 2-20M (sinyal gücüne bağlı olarak) |
| İsim | Konvoy Bomba Karıştırıcı |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 1300 Watt |
| Sinyal Kaynağı | DDS |
| Güç Kaynağı | AC110-240V, 24V veya 48V DC |
| Birim Başına Modüller | 13 |
| Toplam çıktı gücü | 2Watt |
|---|---|
| Ağırlık | 800g |
| Boyutlar | 62x30x118mm (antenler hariç) |
| Çalışma Süresi | 1-2 saat |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +55°C |