| Warranty | One Year From Delivery Date |
|---|---|
| Built-in Battery | 7.4V/10000mAh |
| Total Power | 8.4W |
| Packing Size | 25×24×8cm |
| Car Charger | DC12V IN |
| Power Supply | Adapter 50 To 60Hz AC (110-240V AC/24V DC) |
|---|---|
| Built-in Battery | 24V/5200mAh |
| Dimensions | 200x133x66mm (without Antenna) |
| Total Power | 37W |
| Warranty | One Year From Delivery Date |
| Operating Temperature | -10°C To +55°C |
|---|---|
| Dimensions | 90×38×156mm (excluding Antennas) |
| Weight | 950g |
| Working Time | 1.5 Hours |
| Total Output Power | 6.5 Watt |
| Net Weight | 70kg |
|---|---|
| Working Temperature | -30 To 60°C |
| Total Power | 350W |
| Shielding Radius | 300-1000 Meters At -75dBm |
| Warranty | One Year From Delivery Date |
| Battery | Internal Li-Ion 24AH |
|---|---|
| Operating Temperature | -20°C To +65°C |
| Relative Humidity | 5%-95% Non-condensing |
| Operational Power | 90-260 VAC / 24V DC Internal Power Supply |
| Resistance Rating | IP52 |
| Operating Temperature | -20ºC To +55ºC |
|---|---|
| Power Consumption | 240W |
| Unit Weight | 4.3kg (Packing Weight: 11kg) |
| Dimensions | 680 × 300 × 70mm |
| Antenna | 10dBi Gain Panel Antenna |
| Power Supply | Internal Battery: 24V, 10A; Or External Battery |
|---|---|
| Total Output Power | 125W |
| Battery Runtime | 60 Minutes |
| Power Consumption | 350W |
| Display | LCD Showing Battery Percentage |
| Power Supply | AC Adapter (AC220V-DC19V) |
|---|---|
| RF Output Power | 22 Watts |
| Dimensions | 350×278×98mm |
| Humidity Range | 30%-95% |
| Temperature Range | -20 To +55°C |
| Power Supply | AC Adapter 50 To 60Hz |
|---|---|
| Dimensions | 388 X 145 X 55mm |
| Total Power | 46W |
| Shielding Radius | 20-60 Meters At -75dBm |
| Warranty | One Year From Delivery Date |
| Jam Radius | 20-60 Meters |
|---|---|
| Power Supply | AC110-240V To DC24V |
| Working Time | Not-stop Working |
| Product Size | 355×238×60mm (not Include Antenna) |
| Product Weight | Approx. 5.0kg |