| Gewicht | 25 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 510 × 430 × 350 mm |
| Vochtigheidsbereik | 30% - 95% |
| Totaal uitgangsvermogen | 300 Watt |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Maat | 363*137*42mm |
|---|---|
| Stroomverbruik | 75watt |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Bedrijfstijd | 24 uur continu |
| Voeding | AC110-240V aan DC12V |
|---|---|
| Werktijd | 120+ minuten met ingebouwde 7,4V/10000mAh-batterij |
| Jamming straal | 2-20 meter |
| Kleur | Grijs |
| Productgrootte | 165 x 93 x 46 mm (exclusief antennes) |
| Voeding | AC220V |
|---|---|
| Stroomverbruik | 180W |
| Afmetingen | 300×200×150mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Relatieve werkvochtigheid | 80% |
|---|---|
| Voeding | 150W |
| Werktijd | 24 uur per dag |
| Jamming Range | 5-30 meters |
| Werktemperatuur | -40 tot 55℃ |
| Werktijd van de batterij | 40 minuten |
|---|---|
| Stroomverbruik | 240W |
| Gewicht | 4.3 kg, verpakkingsgewicht: 7 kg |
| Maat | 660X290X50mm |
| richtingspaneelantenne | 8dbi |
| Voeding | Adapter 50-60 Hz AC (110-240 V AC/12 V DC) |
|---|---|
| Afmetingen | 165×96×46mm (exclusief antenne) |
| Netto gewicht | 1,5 kg |
| Totaal vermogen | 8.4W |
| Ingebouwde batterij | 7.4V/10000mAh |
| Totaal uitgangsvermogen | 2 watt |
|---|---|
| Gewicht | 800 g |
| Werktijd | 1-2 uur |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Effectief bereik | 2-20M (afhankelijk van signaalsterkte) |
| Naam | Konvooi bomstoorzender |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 1300 Watt |
| Signaalbron | DDS |
| Voeding | AC110-240V, 24V of 48V DC |
| Modules per eenheid | 13 |
| Totaal uitgangsvermogen | 2 watt |
|---|---|
| Gewicht | 800 g |
| Afmetingen | 62x30x118mm (exclusief antennes) |
| Werktijd | 1-2 uur |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |