| Power Supply | AC110-240V, DC 24V |
|---|---|
| Output Power | 630W |
| Jamming Radius | 50-500M Depending On The Environment Signal Strength |
| Power Consumption | 2000W |
| Humidity | 30%-95% |
| Weight | 950g |
|---|---|
| Dimensions | 90×38×156mm (excluding Antennas) |
| Jamming Range | 10-30 Meters (depending On Signal Strength) |
| Total Output Power | 6.5Watt |
| Working Time | 1.5 Hours |
| Weight | 35Kg |
|---|---|
| Dimensions | 580 × 280 × 410mm |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| External Battery (Optional) | 24V DC |
| Jamming Range | 50-500m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Power Supply | Internal Battery (1h: 28V, 5A) Or External Battery |
|---|---|
| Control | 3 Independent Switches For Each Band |
| Total Output Power | 90W |
| Battery Life | 60 Minutes |
| Operating Temperature | -20ºC To +55ºC |
| Total Output Power | 125W |
|---|---|
| Battery Runtime | 60 Minutes |
| Operating Temperature | -20ºC To +55ºC |
| Weight | 4.9KG, Packing Weight: 6.5KG |
| Dimensions | 490×340×90mm |
| Output Power | Total 42W (1-3W Per Band) |
|---|---|
| Jamming Radius | 2-40 Meters |
| Power Supply | AC 110V/220V To DC 12V |
| Product Weight | Approximately 7.5 Kg |
| Product Dimensions | 460 * 238 * 60 Mm (excluding Antennas) |
| Specification | 200kgs |
|---|---|
| Application | Conference Center |
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
| Effective Range | 1km/3km/4-6km |
| Origin | China |
| Total Output Power | 30-35 Watt |
|---|---|
| Power Supply | 10.6V - 36V / 1.5A,10.6v-36v/1.5A |
| Weight | 6.5kg |
| Size | 395×238×60mm |
| Running Temperature | -10℃ To +55℃ |
| Jamming Radius | 1000-3000 Meters |
|---|---|
| Output Power | Total 190W |
| Power Consumption | 380W |
| Waterproof Rating | IPX64 |
| Operating Temperature | -40℃ To 75℃ |
| Working Time | 1-2 Hours |
|---|---|
| Operating Temperature | -10°C To +55°C |
| Device Dimension | 126x76x35mm (excluding Antennas) |
| Effective Range | 1-20M (depending On Signal Strength) |
| Weight | 650g |