| Naam | gps signaalstoorzenders |
|---|---|
| Productgewicht | Ongeveer 7,5 kg |
| Productgrootte | 460 x 238 x 60 mm (exclusief antennes) |
| Voeding | AC110 of 220V tot DC12V |
| Jamstraal | 2-40 meter |
| Voeding | AC220V, DC24V |
|---|---|
| Gewicht | 15KG |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Jamming Range | 20-120 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| interne batterij | 24V DC, 2 uur looptijd |
| Afmetingen | 592×395×265mm |
|---|---|
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | 50-300 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Aantal Antennes | 3 |
| Vochtigheid | 30%-95% |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Antennetype | Omnidirectionele antennes met hoge versterking |
| Afmetingen | 580 × 280 × 410 mm |
| Gewicht | 35 kg |
| Voeding | AC220V of 110V |
|---|---|
| Stroomverbruik | 200Watt |
| Gewicht | 7KG |
| Maat | 400×288×155mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Totaal uitgangsvermogen | 600watt |
|---|---|
| Afmetingen | 592×395×265mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | 50-600 m, afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk |
| Uitgangsvermogen | 1000 Watts |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V, 24V of 48V DC |
| Modules per eenheid | 11 |
| Bedrijfsuren | Onbeperkt |
| Werktemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Voeding | 50-60 Hz, wisselstroom 100-240 V |
|---|---|
| Werktijd | 1,5 uur |
| Jamming Range | 10-30 meter (afhankelijk van signaalsterkte) |
| Gewicht | 950 g |
| Afmetingen | 90x38x156mm (exclusief antennes) |
| Afmetingen | 400×288×155mm |
|---|---|
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Aantal Antennes | 7 |
| Jamming Range | 10-60 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Jamming straal | 50-600M (afhankelijk van omgeving en signaalsterkte) |
|---|---|
| Hostgewicht | 85 kg |
| Gastheerafmetingen | 625×500×700 mm (L×H×B) |
| Werktemperatuur | -20 tot +55° Celsius |
| Antenneconfiguratie | 13 externe omnidirectionele antennes |