| İsim | GPS sinyali engelleyici |
|---|---|
| Ürün Ağırlığı | Yaklaşık 7,5 kg |
| Ürün boyutu | 460 x 238 x 60 mm (antenler hariç) |
| Güç Kaynağı | AC110 veya 220V - DC12V |
| Sıkışma Yarıçapı | 2-40 Metre |
| Güç Kaynağı | AC220V, DC24V |
|---|---|
| Ağırlık | 15kg |
| Nem | %30 - %95 |
| Sıkışma aralığı | 20-120m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| iç pil | 24V DC, 2 saat çalışma süresi |
| Boyutlar | 592×395×265 mm |
|---|---|
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Sıkışma aralığı | 50-300m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Anten Sayısı | 3 |
| Nem | %30 - %95 |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Anten Tipi | Yüksek Kazançlı Çok Yönlü Antenler |
| Boyutlar | 580 × 280 × 410mm |
| Ağırlık | 35 kg |
| Güç Kaynağı | AC220V veya 110V |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 200 Watt |
| Ağırlık | 7kg |
| Boyut | 400×288×155mm |
| Nem | %30 - %95 |
| Toplam çıktı gücü | 600Watt |
|---|---|
| Boyutlar | 592×395×265 mm |
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Sıkışma aralığı | Mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak 50-600m |
| Çıkış Gücü | 1000 Watt |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110-240V, 24V veya 48V DC |
| Birim Başına Modüller | 11 |
| Çalışma Saatleri | Sınırsız |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Güç Kaynağı | 50-60Hz, AC 100-240V |
|---|---|
| Çalışma Süresi | 1,5 saat |
| Sıkışma aralığı | 10-30 metre (sinyal gücüne bağlı olarak) |
| Ağırlık | 950g |
| Boyutlar | 90x38x156mm (antenler hariç) |
| Boyutlar | 400×288×155mm |
|---|---|
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Anten Sayısı | 7 |
| Sıkışma aralığı | 10-60m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| sıkışma yarıçapı | 50-600M (ortama ve sinyal gücüne bağlı) |
|---|---|
| Konak ağırlığı | 85kg |
| Ana Boyutlar | 625×500×700 mm (U×Y×G) |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ila +55° Santigrat |
| Anten yapılandırması | 13 harici çok yönlü anten |