| Radar tespiti | 1km/3km/5km |
|---|---|
| Şartname | 200kg |
| Menşei | Çin |
| RF karıştırma | Çok Yönlü ve Yönlü |
| Üretim kapasitesi | 100 Adet/Yıl |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 100W |
| Sıklık | 1170-1280MHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-36V |
| Boyut | 170*94*26,5 mm |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 100W |
| Sıklık | 1170-1280MHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-36V |
| Boyut | 170*94*26,5 mm |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 100W |
| Sıklık | 1550-1620MHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-36V |
| Boyut | 170*94*26,5 mm |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 100W |
| Sıklık | 2400-2500MHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-36V |
| Boyut | 170*94*26,5 mm |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 100W |
| Sıklık | 5725-5850MHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-36V |
| Boyut | 170*94*26,5 mm |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 200W |
| Sıklık | 2.4G 2400-2485MHz |
| Kalite Garantisi | 12 Ay |
| Teslim süresi | 5-8 gün |
| Teslim süresi | 5-8 gün |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 100 |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | UND |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 50W |
| Çalışma Frekansı | 720-1020mhz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Çalışma akımı | 3-4A |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Başvuru | RF güç amplifikatörü |
| Ürün boyutu | 100*58*13mm |
| Net ağırlığı | 0,8 kg |
| Toplam çıktı gücü | 1W~1000W |