| Radardetectie | 1 km/3 km/5 km |
|---|---|
| Specificatie | 200 kg |
| Oorsprong | China |
| RF-verstoring | Omnidirectioneel en directioneel |
| Productiecapaciteit | 100 Stuk/jaar |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 100W |
| Frequentie | 1170-1280 MHz |
| Werkspanning | 24-36V |
| Maat | 170*94*26,5 mm |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 100W |
| Frequentie | 1170-1280 MHz |
| Werkspanning | 24-36V |
| Maat | 170*94*26,5 mm |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 100W |
| Frequentie | 1550-1620 MHz |
| Werkspanning | 24-36V |
| Maat | 170*94*26,5 mm |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 100W |
| Frequentie | 2400-2500 MHz |
| Werkspanning | 24-36V |
| Maat | 170*94*26,5 mm |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 100W |
| Frequentie | 5725-5850MHz |
| Werkspanning | 24-36V |
| Maat | 170*94*26,5 mm |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 200W |
| Frequentie | 2.4G 2400-2485 MHz |
| Kwaliteitsgarantie | 12 maanden |
| Levertijd | 5-8 dagen |
| Levertijd | 5-8 dagen |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 100 |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | UND |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Werkfrequentie | 720-1020MHz |
| Werkspanning | 24-28V |
| Werkende stroom | 3-4A |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Sollicitatie | rf-machtsversterker |
| Productgrootte | 100*58*13mm |
| Netto gewicht | 0,8 kg |
| Totaal uitgangsvermogen | 1W~1000W |