| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 150W-200W |
| Frequentie | 1170-1280 MHz |
| Werkspanning | 24-36V |
| Maat | 117.1*25,6*16 mm |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Frequentie | 720-1020 MHz |
| Dimensie | 117*40*18 mm |
| Gewicht | 230 g |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Spanning - levering | 24-28V, 0,8-1A |
| Frequentie | 5,2G, 5,8G |
| Voltagelevering | 24-28V, 0,8-1A |
| Uitgangsvermogen | 10W |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Frequentie | 720-1020 MHz |
| Dimensie | 117*40*18 mm |
| Gewicht | 230 g |
| Vochtigheid | 30%-95% |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Afmetingen | 320×120×430mm (L×B×H) |
| Gewicht | 15KG |
| Voeding | AC220V, DC24V |
| Uitgangsvermogen | 1300 Watt |
|---|---|
| Signaalbron | DDS |
| Voeding | AC110-240V, 24V of 48V DC |
| Afstandsbediening | Bedrade AAN/UIT-schakelaar |
| Bescherming eindversterker | Volledige VSWR-Beschermer |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
|---|---|
| Afmetingen | 90×38×156mm (exclusief antennes) |
| Gewicht | 950 g |
| Batterij | Ingebouwde 4300 mAh |
| Totaal uitgangsvermogen | 6,5 Watt |
| Totaal uitgangsvermogen | 30-35 Watt |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V, DC 12V |
| Gewicht | 5,5 kg |
| Maat | 295×235×60mm |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Stroomverbruik | 2400W |
|---|---|
| Hostgewicht | 86KG |
| Gastheerafmetingen | 625×500×700 mm (L×H×B) |
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20 tot +55°C |
| Bedrijfsuren | Onbeperkt |
|---|---|
| Modules per eenheid | 15 |
| Voeding | AC110-240V, 24V gelijkstroom |
| Uitgangsvermogen | 1135 Watt |
| Draadloze afstandsbediening | On/Off Schakelaar |