| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 50W |
| Sıklık | 720-1020MHz |
| Boyut | 117*40*18mm |
| Ağırlık | 230g |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 150W-200W |
| Sıklık | 1170-1280MHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-36V |
| Boyut | 117,1*25,6*16 mm |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Gerilim - Besleme | 24-28V, 0,8-1A |
| Sıklık | 5.2G, 5.8G |
| Voltaj besleme | 24-28V, 0,8-1A |
| Çıkış Gücü | 10W |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 50W |
| Sıklık | 720-1020MHz |
| Boyut | 117*40*18mm |
| Ağırlık | 230g |
| Nem | %30 - %95 |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Boyutlar | 320×120×430mm (U×G×Y) |
| Ağırlık | 15kg |
| Güç Kaynağı | AC220V, DC24V |
| Çıkış Gücü | 1300 Watt |
|---|---|
| Sinyal Kaynağı | DDS |
| Güç Kaynağı | AC110-240V, 24V veya 48V DC |
| Uzaktan kumanda | Kablolu Açma/Kapama Anahtarı |
| Güç Amplifikatörü Koruması | Tam VSWR Koruyucu |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +55°C |
|---|---|
| Boyutlar | 90×38×156mm (antenler hariç) |
| Ağırlık | 950g |
| Pil | Dahili 4300mAh |
| Toplam çıktı gücü | 6,5 Watt |
| Toplam çıktı gücü | 30-35 Watt |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC 12V |
| Ağırlık | 5.5kg |
| Boyut | 295×235×60mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +55°C |
| Güç Tüketimi | 2400W |
|---|---|
| Konak ağırlığı | 86kg |
| Ana Boyutlar | 625×500×700 mm (U×Y×G) |
| Nem aralığı | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ila +55°C |
| Çalışma Saatleri | Sınırsız |
|---|---|
| Birim Başına Modüller | 15 |
| Güç Kaynağı | AC110-240V, 24V DC |
| Çıkış Gücü | 1135 Watt |
| Kablolu Uzaktan Kumanda | Açma / kapama düğmesi |